Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? to jest życie 2800 na reke
Mieszkanie 1500
Paliwo licząc 2x do pełna w miesiącu 700zl
Siłownia/sport 200zl
Jedzenie 700zl bo fajnie czasami zjeść coś dobrego niż ciągle sosy ze słoika i najtańszy makaron
Opłaty internet telefon 150zł
Zostaje Ci -450zł
Kupisz sobie jakąś bluze/ t shirt wydasz 100zl
Fajnie by było też "wesprzeć gastronomie" i zapłacić 50zl za burgera w hipsterksiej bułce
Zostaje Ci -600
Fajnie by było coś odłożyć na prywatne leczenie zęba albo mechanika -1000zl
Zostaje Ci -1600, #!$%@? to jest życie wszystkie potrzeby zaspokojone
Przypomniałeś sobie ze w czerwcu jest dzień Ojca więc kupujesz staremu prezent
Zostaje Ci -1700zł
#pracbaza #zarobki #bekazpisu #inflacja
  • 69
@SuicideLeopard: WITAM, JESTEM SUPER WYKOPKIEM, MOGŁEŚ TAK JAK JA SOBIE STUDIOWAC 5 LAT W TRYBIE DZIENNYM, ZOSTAĆ PROGRAMISTĄ IZARABIAĆ PÓŹNIEJ 100 MILJONÓW DOLARÓW DZIENNIE, NO ALE BYŁEŚ NA To ZBYT LENIWY TO TERAZ MASZ. Z DRUGIEJ STRONY ZAWSZE MOŻESZ ZROBIĆ KURSY NA SPAWACZA CZYY KAFELKARZA. A TAK W OGÓLE TO NAJWAŻNIEJSZY JEST FACH W RĘKU I KUZYN SIOSTRY BRATA SKOŃCZYŁ ZAWODÓWKĘ I ZARABIA 90 MILJONOW TYGODNIOWO. POZDRAWIAM, Z TEJ STRONY WSPANIAŁY
tylko że nikt tak naprawdę tyle nie zarabia. Albo to jest na papierze, a 7k pod stołem bierze. Albo jest to praca kogoś z powołania co nie patrzy na pensje bo druga osoba w rodzinie zarabia 20k.


@Crazy_summer: Ty tak serio? A myślisz, ze pani ktora cię obsługuje w markecie ile zarabia? Albo pan co ci chleb sprzedaje w piekarni? 20k? xD I codziennie po pracy pod stołem dostaje grube tysie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SuicideLeopard: nie rypaj za niewiele ponad minimalną (niecałe 500 brutto)jak zwierzę i żyj jak człowiek.
Minimalna ma ci zapewnić podstawowe rzeczy- auto, hipsterska buda z burgerami i bluzka za stówę to nie jest coś, na co minimalni powinni wydawać kasę.
A "jak chco lepi żyć", no to samorozwój i poszerzanie kwalifikacji zaprasza..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LajfIsBjutiful: WITAM, JESTEM @LajfIsBjutiful, MUWIE CI NIE WARTO NIC ZACZYNOĆ, JAKIEŚ #!$%@? STUDIA ALBO KURSY? PO CO CI TO.
LEPIJ ODPAL KOLEJNEGO BROWARA I NARZEKAJ ŻE NIKT NIE CHCE CI DAĆ ZA DAMSKI CH.. WIĘCEJ KASY.
RAZ NA 4 LATA PAMIĘTAJ ISĆ NA WYBORY I ZAGŁOSOWAĆ NA PIS, BO PIS CI DOŁ TYLE CO NIKT INNY NIE DOŁ.
ZARAZ DOSTANIESZ PINIONSZKI OD RZONDU, BO RZOND JES DOBRY I POMAGA TAKIM
Fajnie by było też "wesprzeć gastronomie" i zapłacić 50zl za burgera w hipsterksiej bułce


@SuicideLeopard: no wspierać gastronomie samemu nie mając pieniędzy to nie jest najmądrzejsza decyzja xD