Wpis z mikrobloga

ostatnio jak bylem u barbera to nie wzial ode mnie pieniedzy, karnet na silownie dostalem dozywotnio za 0zl a i jako mezczyzna zawsze koszule dostaje za darmo. takie to meskie zycie tanie. pan psycholog znow racjonalizuje sobie to ze mezczyzna niemal zawsze jest na straconej pozycji. #ocalsiebie #redpill #blackpill #przegryw
mizoginiusz997 - ostatnio jak bylem u barbera to nie wzial ode mnie pieniedzy, karnet...

źródło: comment_1654604245ZrOHu2MgF7YAGyuqq9Ah5a.jpg

Pobierz
  • 62
@mizoginiusz997: Gość nieźle odleciał już tym wchodzeniem w tyłek kobietom i wmuszaniem nam presji. Kompletną nierówność płci promuje, żeby dostać lajki od konserwatywnych bab, a do tego od pustaków z insta. Zarabia ich kosztem, a potem mówi "fajnie, to będziemy opłacać te nasze luksusowe prostytutki, bo przecież one wydają na makijaż i perfumy". A facet wiadomo, wszystko ma za darmo i nie musi się malować, bo jest piękny z natury -
@mizoginiusz997: Myślałem że przesadzacie czepiając się Olszaka, ale jednak 100% racja. Gość się sfrajerzył dokumentnie jeśli on serio to napisał.
A kiedyś wytykał że laski nie chcą płacić, dziś jedzie w 100% idiotyczną kobiecą argumentacją którą wyśmieje każdy z dodatnim IQ, no może z wyjątkiem absolutnego białorycerza któremu rozum odebrało w efekcie zachwytu nad wspaniałymi i zawsze pokrzywdzonymi kobietami.
Haha, ten Olszak który kiedyś gardził białorycerstwem. #!$%@? koniunkturalista
Niech ktoś mu napisze, że to, że musi swoją luksusową prostytutkę opłacać, bo inaczej by go nie pokochała to nie znaczy, że każdy mężczyzna jest takim frajerem. Są tacy co płacić nie muszą, a są kochani.