Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@Crisu: a co to za problem siłą #!$%@?ć taką osobę na bruk, wynająć komuś innemu, a jak dzikus przyjdzie z policją to powiedzieć że dobrowolnie się wyniósł i nie ma opcji powrotu że względu na to, że mieszkanie jest już zajęte. Nie ogarniam jak ktoś może 3 lata czekać na swoje mieszkanie XD stanowczy właściciel jest to w stanie załatwić w kilka dni, może i nielegalnie, ale ten gdzie państwo zawodzi
@muse: Jak ktoś bawi się w takie numery to nie jest głupi i zna prawo. Nie wierze ze nie jest przygotowany na takie akcje. Wystarczy ze sąsiad zobaczy jak zakładasz kominiare albo przechodzień albo cokolwiek innego. A co zrobisz jak zaczniecie się szarpać i typ uderzy głową o zlew czy coś w tym rodzaju? Pójdziesz siedzieć za usiłowanie zabójstwa czy pobicie ze skutkiem smiertelnym? Bo przecież sąd Ci nie uwierzy, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Mathas: jeśli uderzy głową w zlew to ucieknę i jeszcze zabiorę ze sobą coś wartościowego, żeby byli pewni że to było włamanie i nieszczęśliwy wypadek? Absurdalne rzeczy tutaj piszesz z tym sąsiadem, wiesz ile w Polsce jest niewyjaśnionych spraw związanych z pobiciem?
@muse: @Mathas: mój teść wynajmuje mieszkanko w centrum miasta. W maju facet miał zapłacić 15tego i do końca miesiąca jedyny kontakt był taki, że między 23-27zapłaci. Generalnie cisza 2 tygodnie, telefon wyłączony/brak roamingu a jest zagranicą (co pewnie się zdarzyło). Przychodzimy i w mieszkaniu 4 typa z dupa i żaden nie był lokatorem naszym, a sąsiedzi ogarnęli że to nie Jaruś mieszka obok nich tylko 4 meneli jakoś po dwóch
@muse: I w ogóle nikt nie będzie podejrzewał, że właściciel mieszkania, z którym miał na pieńku mógł mieć cokolwiek z tym wspólnego xD Chyba za dużo W11 się naogladales wielki złodzieju


policja w naszym kraju to jest tylko dobra w pałowaniu na protestach, a nie dochodzeniach. Zabawne jest też to, że nazywasz go "wielkim złodziejem", ciężko mi jakoś uwierzyć, że sam utrzymywałbyś takiego kombinatora przez 3 lata bez zrobienia czegokolwiek XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crisu: mój kuzyn kupił kilka lat temu dom na licytacji komorniczej. Jak wszedł do domu to okazało się, że każdy #!$%@? centymetr instalacji elektrycznej został wypruty ze ścian. Jak kupowałem swoją ziemię to patrzyłem na licytacje komornicze w okolicy, a potem pogadałem z kuzynem i stwierdziłem, że w dupie mam tak interes.