Wpis z mikrobloga

Agnieszka Dziemanowicz-Bąk, ta na którą #neuropa czeka aż będzie kandydować na prezydenta, właśnie apeluje o natychmiastową podwyżkę 500+ i podwyżkę pensji w budżetówce. Bo inflacja.

Oni chyba myślą, że jak pali się dom, to trzeba dolać benzyny, bo ogień wypali się szybciej i przez to zgaśnie (ʘʘ)

I jeszcze mieszkanie najlepiej za free, bo przecież to prawo człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znalezisko dla chętnych: https://www.wykop.pl/link/6691927/juz-nie-samo-razem-poslanka-lewicy-apeluje-o-natychmiastowa-podwyzke-500/

#polityka #4konserwy #bekazlewactwa #ekonomia #inflacja
Pobierz
źródło: comment_16545925802Y0AQtN8QSQmesynB72J7s.jpg
  • 33
Zobacz chociażby pod tagiem #adb, reszta to raczej wiedza z ich wewnętrznych dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wojtas_mks:

1) Neuropa nie jest za Lewicą
2) Neuropa nawet nie ma jednej partii co do której byli by zgodni
3) Atakujesz chochoła
4) Nawet pod tagiem do którego linkujesz pierwszy wpis to pic rel xD

Podsumowując: #urojeniaprawakoidalne

@aegispolis: Ty głosujesz na Agniechę? Ja nawet nie wiedziałem o
Pobierz
źródło: comment_1654593447T2LuzAKDtX2VUkHaKhjV01.jpg
1) Neuropa nie jest za Lewicą

2) Neuropa nawet nie ma jednej partii co do której byli by zgodni


@Kryspin013: A do której im najbliżej? KO? No też 500+ w górę. PSL? Również. P2050? Tak samo. Polska Partia Komunistyczna? Nie śledzę, ale pewnie też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ty głosujesz na Agniechę? Ja nawet nie wiedziałem o jej istnieniu aż do teraz xD


@Kryspin013: To chyba chciałeś @placebo_ wolac a nie mnie. Ja ją znam, ale nie głosowałem na nią. Choć jedno uściślę:

1) Neuropa nie jest za Lewicą


Część jest, ale to dalej nie oznacza, że można wybierać dowolną osobę z opozycji mówiącą cokolwiek i przedstawiać to, jako zdanie neuropków xd
@aegispolis: ciebie chciałem wołać. Utożsamiasz się trochę z #neuropa więc chciałem zapytać czy głosowałbyś na panią Agniechę bo OP twierdzi, że już nie możesz się doczekać aż pani agniecha będzie kandydować na prezydenta xD

Część jest, ale to dalej nie oznacza, że można wybierać dowolną osobę z opozycji mówiącą cokolwiek i przedstawiać to, jako zdanie neuropków xd


@aegispolis: Skrót myślowy. Miałem na myśli, że nie jest za Lewicą tak jak
Pobierz
źródło: comment_165459395242W4NilTSBHiqeAa6f6JIL.jpg
Skrót myślowy. Miałem na myśli, że nie jest za Lewicą tak jak konserwy za konfederacją, której zaciekle bronią wszędzie. Ogólnie, że neuropa nie ma swojej partii idoli i nie musi walić kapucyna do memcena czy innego #!$%@? albo ich odpowiedników.


@Kryspin013: No to jest w sumie kluczowa różnica. My mamy poglądy i pod nie dobieramy przedstawicieli. Patoprawaki wybierają stronę i poglądy mają takie, jak ta strona. W sumie nic dziwnego, gdy
@wojtas_mks: Mordo, ładny cherry picking. Gdzie na obrazku są np inne głosowanka konfy o których było dosyć głośno jak:
- aborcja
- lex tvn
- obniżenie podatków
- głosowanie przeciwko sankcjom rosji
- głosowanie za pisowskim RPO
A to tylko przykłady z głowy xD

Patoprawaki wybierają stronę i poglądy mają takie, jak ta strona.


@aegispolis: Aż czasami za bardzo. Świetny przykład to @sorek xD
@Phyrexia: Ciebie akurat nigdy nie uznawaliśmy za część neuropy, mimo że ty jedyna uważasz, że jesteś tą prawdziwom neuropom. Ale w sumie słodkie to, że tak bardzo chcesz do neuropków należeć, że aż chciałabyś ich poglądy dostosować do swoich <3

I w sumie ty jesteś tutaj jedyną osobą, poza prawakami, która pisze o jakiejś prawdziwej neuropie i jej poglądach. Reszta jest raczej świadoma dość szerokiego spektrum poglądów, jakie tam występują.
@aegispolis: Tych grupek neuropowych na discordzie było kilka. Na tej, z której libki zwołują się do zakopywania nigdy nie byłam. Czy to ta jest obecnie uważana za jedyną właściwą przez kwiat spamerów platformianych? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tych grupek neuropowych na discordzie było kilka.


@Phyrexia: Otóż nie, jest jedna, ale faktycznie kiedyś próbowali cię wkręcić, że istnieje inny serwer. Ale poważnie - czemu ty uparcie próbujesz twierdzić, że to twoje poglądy są reprezentatywne, skoro dosłownie żaden inny neuropek cię w tym nie popiera? W sensie, czemu iść tam, gdzie cię nie chcą?

Na tej, z której libki zwołują się do zakopywania nigdy nie byłam.


xD
@Phyrexia: No było więcej, bo się przenieśliśmy. Nadal jest jeden, na którym są neuropki, a ciebie, najprawdziwszej z neuropków - nie. Na pytanie widzę nie odpowiesz, nie musisz, ale zastanów się nad nim dobrze tak dla siebie. Btw polecam samemu po prostu wyhodować własne poglądy i odejść od plemiennego myślenia, gdzie po prostu chcesz się identyfikować z pewną grupą oraz określać ją, jako "swoją". U neuropków to nie przejdzie. ( ͡
było więcej


@aegispolis: Przed chwilą nie było a mnie rzekomo "probowali wkręcić, że istnieje inny serwer." Fikołek dalej i już jest "było więcej" ale teraz jest jedna, "ta właściwa."

Po raz kolejny błąd. Nie tylko były ale nadal są, a nawet mam moda na jednej z nich. Najbardziej aktywna była chyba ta, którą założył Print, którą kilkukrotnie usuwał nadal nie wiadomo dlaczego.

Ledwo przestałeś być zielonką, już próbujesz blefować i manipulować.
Przed chwilą nie było a mnie rzekomo "probowali wkręcić, że istnieje inny serwer." Fikołek dalej i już jest "było więcej" ale teraz jest jedna, "ta właściwa."


@Phyrexia: No bo ta wkręta właśnie polegała na tym że zaprosili cię na stary serwer i w mówili, że to serwer neuropków. Wybacz, zakładałem, że się domyślisz.

Po raz kolejny błąd. Nie tylko były ale nadal są, a nawet mam moda na jednej z nich.
@aegispolis: Może Cię to zdziwi, ale Neuropa nie wzięła się od żadnego discorda. Powstała jako luźna społeczność na Wykopie i chodziło o ludzi o poglądach proeuropejskich i lewicowych światopoglądowo. Wszelkie te kanały discordowe były próbami zgrupowania w jakimś celu użytkowników długo później. Obecnie już wiesz, że było ich więcej niż tylko ten na którym zwołujecie się do zakopywania zrzeszający niezaskakująco tylko i wyłącznie wykopowych sympatyków Platformy. Ironicznie spamerów pro-platformianych dość długo
Rozwiniesz myśl?


@Phyrexia: napisałaś, że neuropa się podzieliła, sama wskazując gorszą i lepszą (w której oczywiście jesteś) grupę

To takie osoby odpowiadają za polaryzację grupy
Powstała jako luźna społeczność na Wykopie i chodziło o ludzi o poglądach proeuropejskich i lewicowych światopoglądowo.


@Phyrexia: przecież to wypisz wymaluj zwolennicy KO. Lewica ma to samo światopoglądowo co KO, a gospodarczo to samo co PiS. Nikt nie chce z tym śmierdzącym pisem podmiotem współpracować