Wpis z mikrobloga

Agnieszka Dziemanowicz-Bąk, ta na którą #neuropa czeka aż będzie kandydować na prezydenta, właśnie apeluje o natychmiastową podwyżkę 500+ i podwyżkę pensji w budżetówce. Bo inflacja.

Oni chyba myślą, że jak pali się dom, to trzeba dolać benzyny, bo ogień wypali się szybciej i przez to zgaśnie (ʘʘ)

I jeszcze mieszkanie najlepiej za free, bo przecież to prawo człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znalezisko dla chętnych: https://www.wykop.pl/link/6691927/juz-nie-samo-razem-poslanka-lewicy-apeluje-o-natychmiastowa-podwyzke-500/

#polityka #4konserwy #bekazlewactwa #ekonomia #inflacja
wojtas_mks - Agnieszka Dziemanowicz-Bąk, ta na którą #neuropa czeka aż będzie kandydo...

źródło: comment_16545925802Y0AQtN8QSQmesynB72J7s.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojtas_mks: Ale przeciez to nawet nie jest neuropek, pierwszy raz widzę ten login xD
Nawet z resztą z wpisu wynika, że gość jest za lewicą. Drugi wpis, jaki pod tym tagiem widzę o niej, to narzekania, czemu neuropki jej nie lubią tak, jak Jachiry. Niezły chochoł, taki udany, jak i ty jesteś udany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
1) Neuropa nie jest za Lewicą

2) Neuropa nawet nie ma jednej partii co do której byli by zgodni


@Kryspin013: A do której im najbliżej? KO? No też 500+ w górę. PSL? Również. P2050? Tak samo. Polska Partia Komunistyczna? Nie śledzę, ale pewnie też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ty głosujesz na Agniechę? Ja nawet nie wiedziałem o jej istnieniu aż do teraz xD


@Kryspin013: To chyba chciałeś @placebo_ wolac a nie mnie. Ja ją znam, ale nie głosowałem na nią. Choć jedno uściślę:

1) Neuropa nie jest za Lewicą


Część jest, ale to dalej nie oznacza, że można wybierać dowolną osobę z opozycji mówiącą cokolwiek i przedstawiać to, jako zdanie neuropków xd
  • Odpowiedz
A do której im najbliżej? KO?


@wojtas_mks: Raczej tak bo jest największe prawdopodobieństwo wygranej. Ale to nie ma nic do rzeczy. Twój wpis to projekcja rzeczywistości oparta na kłamstwie co w sumie sam potwierdziłeś xD
  • Odpowiedz
@aegispolis: ciebie chciałem wołać. Utożsamiasz się trochę z #neuropa więc chciałem zapytać czy głosowałbyś na panią Agniechę bo OP twierdzi, że już nie możesz się doczekać aż pani agniecha będzie kandydować na prezydenta xD

Część jest, ale to dalej nie oznacza, że można wybierać dowolną osobę z opozycji mówiącą cokolwiek i przedstawiać to, jako zdanie neuropków xd


@aegispolis: Skrót myślowy. Miałem na myśli, że nie jest za Lewicą tak jak konserwy za konfederacją, której zaciekle bronią wszędzie. Ogólnie, że neuropa nie ma swojej partii idoli i nie musi walić kapucyna do memcena czy innego #!$%@?
Kryspin013 - @aegispolis: ciebie chciałem wołać. Utożsamiasz się trochę z #neuropa wi...

źródło: comment_165459395242W4NilTSBHiqeAa6f6JIL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Skrót myślowy. Miałem na myśli, że nie jest za Lewicą tak jak konserwy za konfederacją, której zaciekle bronią wszędzie. Ogólnie, że neuropa nie ma swojej partii idoli i nie musi walić kapucyna do memcena czy innego #!$%@? albo ich odpowiedników.


@Kryspin013: No to jest w sumie kluczowa różnica. My mamy poglądy i pod nie dobieramy przedstawicieli. Patoprawaki wybierają stronę i poglądy mają takie, jak ta strona. W sumie nic dziwnego,
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Mordo, ładny cherry picking. Gdzie na obrazku są np inne głosowanka konfy o których było dosyć głośno jak:
- aborcja
- lex tvn
- obniżenie podatków
- głosowanie przeciwko sankcjom rosji
- głosowanie za
  • Odpowiedz
A do której im najbliżej? KO? No też 500+ w górę.


@wojtas_mks: A btw, polecam wygooglać sobie wpis Krzysia Bosaczka gdzie pisał wprost, że 500+ trzeba rozszerzyć xD

PS Mam nadzieję, że ci się światopogląd nie zawali.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Ciebie akurat nigdy nie uznawaliśmy za część neuropy, mimo że ty jedyna uważasz, że jesteś tą prawdziwom neuropom. Ale w sumie słodkie to, że tak bardzo chcesz do neuropków należeć, że aż chciałabyś ich poglądy dostosować do swoich <3

I w sumie ty jesteś tutaj jedyną osobą, poza prawakami, która pisze o jakiejś prawdziwej neuropie i jej poglądach. Reszta jest raczej świadoma dość szerokiego spektrum poglądów, jakie tam występują.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Taki neuropek wykopek z ciebie, a nie wiedziałaś, że można założyć nowe konto? Możemy na discordzie neuropków pogadać, jak to jest dla ciebie takim istotnym argumentem. Chociaż czekaj... nikt cię nie zaprosił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aegispolis: Tych grupek neuropowych na discordzie było kilka. Na tej, z której libki zwołują się do zakopywania nigdy nie byłam. Czy to ta jest obecnie uważana za jedyną właściwą przez kwiat spamerów platformianych? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz