Wpis z mikrobloga

@Arogancky @szzzzzz @groman43 ale dlaczego? bo popił ma imprezce w czasie lockdownu? Kto nie zrobił imprezy w 20 ani w 21 niech pierwszy rzuci kamień. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem, że można nie lubić blond świrka, ale przynajmniej znajdzcie dobry powód, żeby go #!$%@?ć ze stanowiska. Ja tam go lubie, jest jaki jest, ale w sprawie Ukrainy się nie #!$%@?. Ponadto w czasie kryzysu kowidowego też uważam, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@jckk: nie mierz wszystkich swoją miarą. Ludzie się poświęcali, nie mogli iść na pogrzeb rodziców, kiedy on pił i się bawił jakby nie było jutra i nie #!$%@? mi tutaj "a kto nie miał imprezy", bo to nawet nie o imprezę chodzi, a o to jaki on przykład daje i jaki jest naprawdę, kiedy niby nikt nie patrzy. To jest żałosne i naprawdę dziwi mnie to że torysi nadal są w
@szzzzzz: Ja też piłem i się bawiłem i miałem to wszystko co się działo wokół w dupie. Rozumiem, że Tobie też odmówiono pogrzebu rodzica, czy tylko BBC albo SkyNews tak mówiło, więc musi to być prawda. Ja rozumiem, żeby tanczył nago na stole, ale facet napił się wina (jak wynika z fotografii) i to nazywasz złym przykładem? Proszę Cię, chyba żeś kleryk to wtedy zrozumiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szzzzzz: Rishi to jedyna opcja aktualnie. Chociaż wiem, że robił by to co mu każe Borys za plecami. Ciężko kogokolwiek z Westminster wyciągnąć.
Aktualnie nie wyobrażam się Labour przy władzy, jeszcze większe rozdawnictwo przy aktualnym kryzysie by ten kraj pogrążyło.
@jckk: @szzzzzz: #!$%@? się o te drinki w biurze jak rzep psiego ogona. Jak wszyscy siedzieli po domach i pracowali zdalnie albo w ogóle nie pracowali to oni jednak musieli jeździć do biura (nie było jeszcze wiadomo na ile szkodliwy jest ten covid).

Covid ogarnęli tutaj chyba najlepiej w Europie. Jak się popatrzy że we Francji sprawdzali ludziom paszporty covidowe na wejściu do sklepów, w Niemczech #!$%@? w każdym landzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jckk: nawet nie wiem jak na to odpisać... Nie potrzeba telewizji, a zwykłych znajomych czy właśnie rodziny, żeby się dowiedzieć jak ludzi to dotknęło. Jest złym przykładem, bo łamał zasady, które sam zatwierdził do #!$%@? nędzy, a nie dlatego że pił wino! Naprawdę nie wierzę że można być tak ślepym () w tym momencie dobrze ponad połowa Brytyjczyków uważa że powinien zrezygnować i to nie dlatego że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jckk: i uważasz że to nie jest powód do buntu? Lepiej siedzieć z pyskiem w kuble jak to w Polsce robią kiedy co chwila wybucha kolejna afera? Jeden Borys i znajomi nikomu (albo niewielu) tragedii nie robią, ale fakt że to jest ten który jest na górze i ma z tego powodu większe przywileje już tak. O to się rozchodzi!! Nie o jakiegoś Jamesa Smitha, a o gościa który rządzi krajem