Wpis z mikrobloga

Z bucami trzeba z grubej rury bo debil nie zrozumie


@little_muffin: no i dostała odpowiedź, chyba mi nie powiesz że nie zadał normalnego pytania na które dostał zarozumiałą odpowiedź w wywzszajacym się tonie lub nie może śmieć śmieć się z bezdzietnymi umawiać?
@interpenetrate: nie chce ryzykowac sugerowalo, ze to jakies ryzyko (finansowe) umawiac sie z kobieta, ktora juz jest matka. Mogl zapytac jak normalny czlowiek, bez dodawania chamskiego "ryzykowac". Po tonie wypowiedzi (tak, doucz sie polskiego) wyraznie widac, ze koles gardzi matkami, a nie, ze po prostu chce znalezc kogos z czysta karta. Plus koles jest po prostu jebniety co widac po jego innych wpisach. Nikt z nim nie wytrzyma.
@wiem_wszystko: #!$%@? pytanie. Zasadniczo każda laska z dzieckiem się tym chwali, ponieważ normalnym jest, że większość mężczyzn ucieka gdy się o tym dowie na spotkaniu a nastepnie zgłasza takie kobiety na badoo do zbanowania za oszukiwanie.
@lexico: Wiec masz autyzm albo jestes psycholem.
Wiesz- chcac zrobic jakiekolwiek pozytywne wrazenie, na początku poruszasz inne kwestie niz cos takiego. Rownie dobrze mozna na dzien dobry komus napisac:
-czesc, jestes moze ze wsi? Bo wiesz, ja nie lubię ludzi zacofanych!
To mniej wiecej brzmi w taki sposób. Nieprzyjemny, wyjatkowo negatywny. Kazdy ma prawo do spotykania się z kim chce, ale nie robi się takiego wysrywu.
Gdyby jakas kobieta na dzien
@oficjalniemartwa: moim zdaniem laska miała jakieś kompleksy że tak odpowiedziała bo tam był wystrzał w jakaś dziwną stronę i reakcja emocjonalna.
Moim zdaniem coś jest na rzeczy, może chce mieć dzieci a nie ma i jest sfrustrowana.
Nie jestem pewien jak wy blisko tego jesteście ze jej bronicie, może na takiej emocjonalnej zasadzie to działa, a jeśli by tak było to raczej na pewno

@little_muffin: nieee, jw.
Moim zdaniem OP
@little_muffin według mnie spierdoksy próbują się w ten sposób dowartościować. Że niby oni gardzą dzieciatymi - to stawia ich w pozornej sytuacji, w której niby mają jakiś wybór i wpływ na cokolwiek i że sami nie chcą dzieciatych, bo to ich decyzja. To stwarza też pozory, że ktokolwiek ich chce. A tak naprawdę zarówno samotne matki jak i dziewczyny bez dzieci gardzą nimi tak samo i u obu nie mają jakichkolwiek szans
Wiec masz autyzm albo jestes psycholem.


@Czyste_Buty: a dlaczego nie obydwa ¯\_(ツ)_/¯

Gdyby jakas kobieta na dzien dobry wyskoczyła do ciebie z tekstem: „czesc, masz powyzej 190 cm? Bo nie mam zamiaru tracic czasu na karła”


Takie wpisy się zdarzają, to jest nawet wpisywane w wymaganiach !!!

To bys piszczał ze roszczeniowe p00lki co im się w bani #!$%@?, ale gdy ktos pisze taki negatywny wysryw to go bronisz.


Bo p9lki
według mnie spierdoksy próbują się w ten sposób dowartościować. Że niby oni gardzą dzieciatymi - to stawia ich w pozornej sytuacji, w której niby mają jakiś wybór i wpływ na cokolwiek i że sami nie chcą dzieciatych, bo to ich decyzja. To stwarza też pozory, że ktokolwiek ich chce. A tak naprawdę zarówno samotne matki jak i dziewczyny bez dzieci gardzą nimi tak samo i u obu nie mają jakichkolwiek szans xD