Wpis z mikrobloga

Jak wszystko dobrze pójdzie, to z zysków z #mining z ostatnich miesięcy kupię sobie samochód w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Muszę tylko dopiąć formalności ( )

Nie będzie to lambo (a w sumie i też nie potrzebuje drugiego auta <5s do setki), ale blisko bo też z Włoch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plusujących zawołam do wpisu, to nie bait ( )

#chwalesie #kryptowaluty #samochody
Atreyu - Jak wszystko dobrze pójdzie, to z zysków z #mining z ostatnich miesięcy kupi...

źródło: comment_1654448265hYiyiGXpr0f2cFl5WqL70z.jpg

Pobierz
  • 8
@Corona_Beerus: technicznie jak chodzi o budowę nie, bo koparka to nic innego jak komputer, a tych to sporo w życiu poskładałem. Ma tylko więcej kabli i kart graficznych

Z konfiguracją, jak najbardziej. Trzeba wiedzieć co i jak i tu słuchałem się zwyczajnie mądrzejszych. W kwestii samego krypto, portfeli itd. to pomogło mi że wcześniej trochę sprzedawałem/kupowałem kryptowaluty i nie wchodziłem w ten świat od zera

Ja zacząłem od kopania na jednej
@odysjestem: nigdy się nie interesowałem więc nie wiem, ale z tego co się orientuje dany (fizyczny) miner pozwala ci kopać tylko danym, konkretnym algorytmem co wydaje mi się długofalowo dużym problemem (chyba że mowa o minerach ASIC Bitcoin)
: ETH, wydałem 30k (ale kupuje tylko używane podzespoły), prąd mam bardzo tani ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Atreyu: Kilka miesiecy i juz mozesz kupić za to samochod? jakim cudem, jak niemozliwe zeby ci sie nawet za te karty zwrociło

I skad masz prąd ze taki tani?