Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy może mi coś grozić jeśli spotykam się przez Tinder z przypadkowymi laskami i kończy się zazwyczaj seksem bez gumy? Nie chodzi mi o choroby weneryczne bo to wiem że jest takie ryzyko (ale mam na to wywalone szczerze mówiąc, #depresja here). Chodzi mi o konsekwencję ewentualnej ciąży. Te kobiety które poznaję na tinderze i badoo to zazwyczaj młode siksy 16-20 lat które niewiele wiedzą o zabezpieczeniu. Sam mam 27 i niezłą mordę. Wciskam im kit że mam uczulenie na lateks i nie mogę w gumie. BTW jestem w szoku jak łatwo namówić taką nastolatkę na seks bez gumy. Tylko 1 na przeszło 15 kategorycznie odmówiła. No i teraz do sedna. Czy w razie wpadki mogę ponieść jakieś konsekwencje kiedy te dziewczyny nie wiedzą o mnie praktycznie nic. Tylko moje imię i numer telefonu który jest w dodatku kupiony na jakiejś aukcji zarejestrowany na słupa xd mam dual sim i podaję tylko ten drugi.

Proszę bez hejtu na mnie że hurr durr taki nieodpowiedzialny i wgle. Nie kończę w środku nigdy, mam dobrze opanowane kontrolowanie wytrysku i wyciąganie na czas (no ale wiadomo że seks przerywany nie daje 100% pewności). Czemu nie chcę w gumie? Bo nie, to nie to samo i odbiera 90% przyjemności.

#tinder #seks #antykoncepcja #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629b9f43b9624c27ef67fe05
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 94
@Felixu:
Odwal się ode mnie i od mojego życia rodzinnego,bo jesteś zerem i nie masz nic do gadania w tej sprawie
Szkoda,że perma nie dostałeś jednak
Ruchac bez gumy to ty se wiesz kogo możesz
Ty za to jesteś przegrywem i do końca życia nim zostaniesz i nikogo nie będziesz obchodził
Starszy jesteś ode mnie a inteligencją nie grzeszysz za grosz
Totalna beka z ciebie
Ja przynajmniej stałą prace mam i
@Felixu:

mniej niż tobie
Widzę w głowie ty to masz tylko seks i nic poza tym
Dodatkowo tylko neet i przeglądanie wykopu i pisanie wpisów,które nikogo nie obchodzà
Szukasz sobie już roboty czy może noclegu nad Wisłą?
@Nieironiczny:

Ale człowieku co to ma do rzeczy??
Ty masz świadomość,ze takich ludzi jak on się nie broni czy nie dociera to do ciebie chłopie??
Najlepiej gupia laska hehehe bez gumy się dała wydymac hehhee beka co nie Mati?
@Felixu:

Ty za to w życiu realnym byś nawet nie pisnął słowem do mnie cwaniaku
Mądry to ty jesteś,ale tylko w necie i kozaka zgrywać potrafisz a siedzisz w piwnicy jak ostatni f
Szukaj sobie roboty lepiej,bo mamusia i tatuś wiecznie za studia płacić nie będą dla wiecznego studenta a kuleczki pieniążków nie pożyczą
@Nieironiczny:

Edukacja seksualna jest jaka jest w tym chlewie nadwiślańskim i może to jest przyczyna.


To jest główna i bardzo ważna przyczyna
Gdyby były odpowiednio wyedukowane,to wiedziałyby,że nie muszą sie na to zgodzić
Mogłyby nawet nie wiem, poprosić o papier gdzie by bylo napisane że na ten lateks jest uczulony, cokolwiek albo by wiedziały,że są odpowiednie prezerwatywy dla alergikow i po problemie
Seks byłby bezpieczny a tak taki nawet niewiadomo jak