Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy może mi coś grozić jeśli spotykam się przez Tinder z przypadkowymi laskami i kończy się zazwyczaj seksem bez gumy? Nie chodzi mi o choroby weneryczne bo to wiem że jest takie ryzyko (ale mam na to wywalone szczerze mówiąc, #depresja here). Chodzi mi o konsekwencję ewentualnej ciąży. Te kobiety które poznaję na tinderze i badoo to zazwyczaj młode siksy 16-20 lat które niewiele wiedzą o zabezpieczeniu. Sam mam 27 i niezłą mordę. Wciskam im kit że mam uczulenie na lateks i nie mogę w gumie. BTW jestem w szoku jak łatwo namówić taką nastolatkę na seks bez gumy. Tylko 1 na przeszło 15 kategorycznie odmówiła. No i teraz do sedna. Czy w razie wpadki mogę ponieść jakieś konsekwencje kiedy te dziewczyny nie wiedzą o mnie praktycznie nic. Tylko moje imię i numer telefonu który jest w dodatku kupiony na jakiejś aukcji zarejestrowany na słupa xd mam dual sim i podaję tylko ten drugi.

Proszę bez hejtu na mnie że hurr durr taki nieodpowiedzialny i wgle. Nie kończę w środku nigdy, mam dobrze opanowane kontrolowanie wytrysku i wyciąganie na czas (no ale wiadomo że seks przerywany nie daje 100% pewności). Czemu nie chcę w gumie? Bo nie, to nie to samo i odbiera 90% przyjemności.

#tinder #seks #antykoncepcja #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629b9f43b9624c27ef67fe05
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 94
Dobrze ludzie widza kim jesteś i nie bez powodu nikt cię nie lubi tutaj z resztą nie tylko tutaj i maja cię na czarno


@xydeN-: ciebie uwielbiają tylko kobiety, których tak tutaj ochoczo bronisz i do których simpujesz rycerzyku. Ale jesteś dla nich tylko wirtualnym rycerzem, w życiu żadna nie pójdzie z tobą na kawę czy pozwoli się pocałować. W normalnej sytuacji każda z nich się na ciebie wypnie i nawet
Pobierz
źródło: comment_1654458112n1qkEYnv0pr21TCdxlROEi.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:

skąd te wirusy niby? Z byle patolą się nie spotykam. Większość tych dziewczyn ma mizerne doświadczenie w tych sprawach, a i trafiały się dziewice. Mity o puszczaniu się 16-18 latek na potęgę można sobie włożyć między bajki. Jestem dla tych lasek po prostu dobrą partią i umiem pociągnąć za odpowiednie sznurki tak żeby były chętne na seks mimo że deklarowały się wcześniej że muszą lepiej poznać bla bla bla.


Wiesz
skąd te wirusy niby? Z byle patolą się nie spotykam. Większość tych dziewczyn ma mizerne doświadczenie w tych sprawach, a i trafiały się dziewice.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ehhh... widać że ty mało wiesz o tym. Poczytaj sobie o HPV, co to jest, skąd się bierze i do czego może doprowadzić u kobiety. Wiesz że HPV może doprowadzić u kobiety do raka szyjki macicy. Dziewice, nie dziewice, nigdy nie wiadomo co kto miał i