Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy może mi coś grozić jeśli spotykam się przez Tinder z przypadkowymi laskami i kończy się zazwyczaj seksem bez gumy? Nie chodzi mi o choroby weneryczne bo to wiem że jest takie ryzyko (ale mam na to wywalone szczerze mówiąc, #depresja here). Chodzi mi o konsekwencję ewentualnej ciąży. Te kobiety które poznaję na tinderze i badoo to zazwyczaj młode siksy 16-20 lat które niewiele wiedzą o zabezpieczeniu. Sam mam 27 i niezłą mordę. Wciskam im kit że mam uczulenie na lateks i nie mogę w gumie. BTW jestem w szoku jak łatwo namówić taką nastolatkę na seks bez gumy. Tylko 1 na przeszło 15 kategorycznie odmówiła. No i teraz do sedna. Czy w razie wpadki mogę ponieść jakieś konsekwencje kiedy te dziewczyny nie wiedzą o mnie praktycznie nic. Tylko moje imię i numer telefonu który jest w dodatku kupiony na jakiejś aukcji zarejestrowany na słupa xd mam dual sim i podaję tylko ten drugi.

Proszę bez hejtu na mnie że hurr durr taki nieodpowiedzialny i wgle. Nie kończę w środku nigdy, mam dobrze opanowane kontrolowanie wytrysku i wyciąganie na czas (no ale wiadomo że seks przerywany nie daje 100% pewności). Czemu nie chcę w gumie? Bo nie, to nie to samo i odbiera 90% przyjemności.

#tinder #seks #antykoncepcja #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629b9f43b9624c27ef67fe05
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 94
tego ci życzę za to jak traktujesz jedna stronę a całkiem inaczej drugą


@konopiapolska: słyszałem wiele razy, kobiety mają prawo się ruchać z patusami, gangusani i gwałcicielami, bo się dobrze ruchają, a beciaki powinny dbać, żeby nic im się nie stało XD. Może mam jeszcze z boku łóżka stać, wachlować i wam lubrykanty podawać?

ludzie się dziwią czemu wami mężczyźni gardzę xd


@konopiapolska: czemu? Jakiś patus mnie rucha bez zabezpieczeń,
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli masz gdziekolwiek swój ryj na social mediach to cię sprawny detektyw znajdzie za niewielkie pieniądze. (i napisalbym co o tobie sądze, ale znowu moderacja mi da bana za obrażanie innych użytkowników ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
ŻarliwaHostessa: @konopiapolska: a co myślisz o kobietach, które wykorzystują facetów niedoświadczonych w relacjach damski męskich? Co myślisz o kobietach łapiących faceta na dziecko? Co myślisz o kobietach jadących schematem do 30 karuzela a potem spokojny informatyk introwertyk, którego okłamują co do swojej przeszłości?

---

Zaakceptował: karmelkowa
TrzeźwyJanusz: Tu OP, kod zgubiłem bo zamknąłem przeglądarkę. Widzę że się zrobiła gównoburza a ja na swoje pytanie dalej nie dostałem odpowiedzi.

@Summoning: skąd te wirusy niby? Z byle patolą się nie spotykam. Większość tych dziewczyn ma mizerne doświadczenie w tych sprawach, a i trafiały się dziewice. Mity o puszczaniu się 16-18 latek na potęgę można sobie włożyć między bajki. Jestem dla tych lasek po prostu dobrą partią i umiem
RzeczywistyProgramista:

Czy może mi coś grozić jeśli spotykam się przez Tinder z przypadkowymi laskami i kończy się zazwyczaj seksem bez gumy?

@OP: Nie, nic zupełnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaczynając od zupełnie niegroźnych chorób którymi się nie przejmujesz: WZW czy nawet AIDS a kończąc na alimentach.

numer telefonu który jest w dodatku kupiony na jakiejś aukcji zarejestrowany na słupa xd mam dual sim

I pewnie zawsze