Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 324
Pulsuje ten kto minimum raz w życiu został oszukany (okradziony) przez biedronkę na promocji 2-3-4-5-6 (wstaw dowolną liczbę) i zapłać mniej.

Oczywiście zamiast produktu, który powinien być na półce był ten sam tylko 5 gram mniejszy - większy i nie łapał się już na promocję.

#polska #zakupy #biedronka
Caracas - Pulsuje ten kto minimum raz w życiu został oszukany (okradziony) przez bied...

źródło: comment_1654322866lXIqK4Nns2jWoVQVQ6GGfa.jpg

Pobierz
  • 40
@SmakoszKotow: @butterfly: to dlaczego sklepy reklamują zakupy u siebie jako szybkie i takie przyjemne? jak trzeba sprawdzić dziesięć parametrów, żeby akurat się okazało, że jedenasty jest ciupkę inny, więc nie łapie się ten produkt na promkę :V nawet kodów kreskowych z cenówki na półce nie zawsze łatwo znaleźć, bo są tak malutkie, że ledwo widać, albo znajduje się tam kilka innych numerów, i który mam sobie wybrać?

skoro sklepy tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bachus: @sruba_m3: @SmakoszKotow: @RZM_4:

Pierwszy lepszy przykład ostatnio. Piwa Żywiec w butelce jak kupisz 4 najtańsze 4 gratis. Wszystkie piwa. Nabijam na kasę nie wchodzi. W końcu biorę wszystkie te samie i wchodzi. Okazało się, że z promocji wykluczone jest jedno piwo. Nawet babka z biedronki o tym nie wiedziała zapisane to było oczywiście tylko na biedronka.pl w PDF na h## wie jakiej stronie.
@Caracas ja się raz tak nabrałem na czekoladę Milkę. Karteczka była idealnie przyczepiona do opakowań małych czekolad, a chodziło oczywiście o duże których już nie było, a miejsce zostało uzupełnione mniejszymi
@Caracas: nie zdarzyło mi się nigdy ale może to dlatego, że po prostu patrzę co jest w gazetce i co biorę z półki?
Natomiast zdarzyło mi się pary razy przez moją nieuwagę wziąć nie ten produkt, który był w promocji tylko inny/podobny i wtedy promocja się nie naliczyła bo to był inny produkt niż ten w promocji ale moja nieuważność to nie oszustwo biedronki
@Caracas: W biedrze akurat nie, w żabce non stop.
Ostatnio dostałam misję kupienia żelków. Patrzę na promkę - jedna paczka 5,99, a kup dwie za 8 zł.
No to w samoobsługowej próbuję skasować te dwie paczki i nalicza mi 17 zł - nie pasuje mi to ani do promki, ani do ceny regularnej.
Podbijam do kasjera i pytam o co chodzi, on 5 minut sprawdza, a na koniec wzrusza ramionami i