Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 324
Pulsuje ten kto minimum raz w życiu został oszukany (okradziony) przez biedronkę na promocji 2-3-4-5-6 (wstaw dowolną liczbę) i zapłać mniej.

Oczywiście zamiast produktu, który powinien być na półce był ten sam tylko 5 gram mniejszy - większy i nie łapał się już na promocję.

#polska #zakupy #biedronka
Pobierz Caracas - Pulsuje ten kto minimum raz w życiu został oszukany (okradziony) przez bied...
źródło: comment_1654322866lXIqK4Nns2jWoVQVQ6GGfa.jpg
  • 40
@Caracas: Wiele można tej firmie zarzucić, ale nie ma tych samych produktów z minimalnie inną gramaturą. Albo masz coś np. 200g i potem 500, że różnica jest znaczna, albo obok stoi to samo, ale innej firmy, że też widać, że to nie jest to. No niestety, jak chce się korzystać z promocji, to warto się dowiedzieć co ona w ogóle obejmuje. Mnie bardziej wkurzają promocje w sklepach odzieżowych - napiszą, że
@Caracas: nie przez promocję, a bataty zostały policzone jako tależ czy coś takiego, o ile dobrze pamiętam, to zapłaciłam za dwa ok. 50 zł, a że zakupy duże, to dopiero w domu ogarnęłam. Zwrócili bez problemu, bo tależy nawet w ofercie nie mieli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W biedzie kupno spozywki to jest loteria
Czasami na polce ceny sa wyzsze niz na kasie,czasami nizsze...
Ostatnio numer z plynem do prania persil ponad 2l- cena na polce 20 zl, na czytniku kodow 16,a na kasie 15 bo byla promka przy zakupie 3 xDDD( nie ma takiej informacji na polce,gazetke czy innej reklamie)
I badz tu madry.
@SmakoszKotow: człowieku, tyle razy miałem taką sytuację, że jest napisana cena na promocji a przy kasie okazywało się co innego. Np. raz musiałem iść z kasjerka by jej pokazać, że cena za Cole jest na promocji i wtedy łaskawie zmieniała cenę i tłumaczyła, że to pomyłka i już promocja nieaktualna a na karteczce było napisane, że jest jeszcze kilka dni promki, niby parę gorszy różnicy ale pomyśl sobie ile osób robiąc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caracas: o, to ja 3 dni temu. Różne mięsa wymieszane o podobnej nazwie :V

Ale jak kupuje w Biedronce tej co zazwyczaj to pani ekspedientka zawsze mówi co jest a co nie w promocji i ostrzega jak coś źle wziąłem. Złota kobieta
@SmakoszKotow: Mnie prawie nabrali. Etykiety czasem są w miejscach z dupy i trzeba dokładnie porównywać. Osoba starsza nie raz się pomyli. Pomijam jedną biedronkę gdzie cenę za kg mieli od innego towaru. Przy wycinaniu etykiet cena za kg była od sąsiedniej etykiety z innym towarem. Cały nabiał tak zrobiony i to przez dłuższy czas. Też prawie się narżnąłem ale coś mi nie grało i przeliczyłem ile powinno być za kg.
że jesteś głupi i nie umiesz czytać to nie nasza wina xD nigdy mi się nie zdarzyło żeby było coś specjalnie tak ustawione na półce


@SmakoszKotow: możesz nawet za każdym razem sprawdzać dokładnie, ale jak robisz zakupy co kilka dni na kilkanaście, albo i więcej produktów, to prędzej, czy później czy to ze zmęczenia, niewyspania, albo się czymś rozproszysz i w końcu dasz się złapać i kupić nie ten produkt. Może
@Caracas: ta albo akcje że kup z kartą moja biedronka i nie możesz sprawdzić na czytniku tego warunku i tylko się modlisz by ci nabiło to przed samym kupnem.
Albo arbuz w promocji a potem na kasie widzisz że są 3 rodzaje arbuza ale nie tak jak na etykiecie
że jesteś głupi i nie umiesz czytać to nie nasza wina xD nigdy mi się nie zdarzyło żeby było coś specjalnie tak ustawione na półce


@SmakoszKotow: z moich obserwacji 4-5 lat temu faktycznie było to częste, ale od jakichś 3 lat przestali robić takie wały. Robili te promki na specjalne nietypowe gramatury produktów, których na dodatek zamawiali śmieszną ilość a obok stał łudząco podobny produkt w ogromnych ilościach. Biedronka w ogóle