Wpis z mikrobloga

Wspieralem i walczylem za Was na protescie kobiet, jestem przeciwnikiem zakazu #aborcja, wspieram ukraine i imigrantow, wspieralem strajki nauczycieli, przedsiebiorcow.

Hej, czy teraz Wy mnie wesprzecie w mojej walce?

Bede caly czas podsylal info z cenami paliw, ktore sa jawna grabieza moich (ale rowniez waszych) pieniedzy - prosze o naglasnianie tych wpisow.

#bekazpisu #neuropa #4konserwy #orlen #polska #strajkkobiet #protest
m.....0 - Wspieralem i walczylem za Was na protescie kobiet, jestem przeciwnikiem zak...

źródło: comment_1654245200fI1tpydLDPdE1viroZ4GGB.jpg

Pobierz
  • 49
ktore sa jawna grabieza moich (ale rowniez waszych) pieniedzy

Wspieralem i walczylem za Was na protescie kobiet, jestem przeciwnikiem zakazu #aborcja, wspieram ukraine i imigrantow, wspieralem strajki nauczycieli, przedsiebiorcow.


@marcooo80: Jeszcze 7 lat temu ( ͡º ͜ʖ͡º) bym powiedział, że kryzys/dołek ekonomiczny może odebrać władze partii rządzącej, szczególnie jak wprowadzają niepopularne rzeczy (np zwiększenie wieku emerytalnego)

Ale dziś, rząd może wprowadzać super restrykcyjne prawa, pluć
@NaczelnyWoody:

grozisz paraliżem państwowego zakładu pracy xD


Wszyscy się dziwią dlaczego w PRLu ludzie ciągle protestowali, właśnie dlatego! Dlatego że wszystko było państwowe i komuchy wiedziały że jak docisną za bardzo śrube to ich lud na widłach rozniesie a z drugiej strony ludzie nie bali sie wyjść na ulicę bo jedynym pracodawcą było Państwo i tak to sie #!$%@? kręciło. Natomiast dzisiaj kazdy jest kowalem własnego losu, najczęściej ma pracę w