Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wyjaśni jedną rzecz. Jak to jest, że taka #queenoftheblack ma ledwo 18 lat a już do szkoły nie chodzi, robi ciągle jakieś dramy, problemy z prawem, nie pracuje, a teraz na story mówi, że byla umówiona na odbiór mieszkania za 10k na miesiąc, ale zaspała i ktoś inny je wziął. Ja sie pytam skąd te pieniądze na czynsz, bo nie wierzę, że z OF ma aż tyle. Poza tym gdzie jest matka, stary, rodzina? Poza tym ona ciągle gdzieś jeździ, jak nie wawa to 3 miasto itp. Spanie po hotelach itp. Ja mam 23 lata i jakbym chciał tak ciągle gdzieś jeździć to bym dostał zjebe od rodziny że marnuje czas na głupoty zamiast sie uczyc czy chodzić do roboty. Juz sam fakt, ze tak z dupy bym chciał np pojechać do Wawy czy Krakowa to bym dostał tysiące komentarzy od mamy ze po co jedziesz, z kim jedziesz, co tam chcesz robic, głupoty wymyślasz itp. Nie wiem czy teraz mlodzi w tym wieku robią tak coraz częściej i dla nich takie życie to codzienność czy ja juz jestem mentalnie starym dziadem pod silnym wpływem rodziny mimo juz dawno osiągniętej pelnoletności. Jakbym ja miał przypał z policją za trawę czy coś to juz bym do domu chyba nie wracał. Nie ogarniam życia.
#queenoftheblack #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #instagram #psychologia
  • 16