Wpis z mikrobloga

Zrobiłem wczoraj ostry trening, chciałem się udać na saunę w celu regeneracji. Padło na hale orbita bo mam najbliżej, a tu taki kwiatek xD. Zadzwoniłem zapytać czy to tak cały dzień czy może tylko wyznaczone godziny, a pani z recepcji od razu obrażona ze wstep tylko dla kobiet i czy nie umiem czytać xD. Super kuhwa równouprawnienie #wroclaw #pieklomezczyzn
Kanye__West - Zrobiłem wczoraj ostry trening, chciałem się udać na saunę w celu regen...

źródło: comment_16540821260woQSiJgC2BGhZZJUOBlmB.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matsoc: Równość wygląda według mnie tak, że masz takie same prawo zrobić sobie dzień dla mężczyzn, jak kobiety więc szukanie na siłę 'hurr durr piekło mezczyzn' jest głupie. Jest tyle innych przykładów, to się doczepicie sauny, bo nikomu nie chce się zorganizować własnego wydarzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sildenafil: Jak wyżej - jeśli dostaniesz odmowę na zorganizowanie takiego dnia, to będzie to dyskryminacja. Aktualnie to lenistwo.
Na! Pozwij sobie wtedy saunę, może zostaniesz bogaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mutencath: dyskryminacja ekonomiczna to jedna z najczęstszych form dyskryminacji xD

na czarno


Ale to Ty dzwonisz i pierwszy mnie wołasz wypowiadając się na temat, na który nie masz pojęcia xD
  • Odpowiedz
Przyjdź w sukience, powiedz, że jesteś kobietą. Jak cię nie wpuszczą, zrób inbę i profit.


@blargotron: Osoby trans seksualne nigdy nie doczekają się w Polsce pełnych praw czy uznania swojej płci właśnie ze względu na to, że nawalono kobietom przywilejów pod korek. Każdy rozsądny nie homofob w ciągu tygodnia określiłby się kobietą z zaimkami on/jego. Wcześniejsza emerytura, więcej punktów przy różnych projektach nawet od niepełnosprawnych, preferowana płeć na której korzyść działają organy prawa, itd.

Znajdź koleżankę, która zacznie Cię okładać na oczach policjantów, zoabczymy ile z tej legalności
CyfrowyD - > Przyjdź w sukience, powiedz, że jesteś kobietą. Jak cię nie wpuszczą, zr...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CyfrowyD: Ty patrz, nawet to napisałem:

Jest tyle innych przykładów, to się doczepicie sauny, bo nikomu nie chce się zorganizować własnego wydarzenia


Będziemy przepychać się o swojszą rację, czy dany sobie spokój? Bo ja już napisałem co chciałem napisać i nie wiem co tutaj jest do dodania.
  • Odpowiedz