Wpis z mikrobloga

Zrobiłem wczoraj ostry trening, chciałem się udać na saunę w celu regeneracji. Padło na hale orbita bo mam najbliżej, a tu taki kwiatek xD. Zadzwoniłem zapytać czy to tak cały dzień czy może tylko wyznaczone godziny, a pani z recepcji od razu obrażona ze wstep tylko dla kobiet i czy nie umiem czytać xD. Super kuhwa równouprawnienie #wroclaw #pieklomezczyzn
Kanye__West - Zrobiłem wczoraj ostry trening, chciałem się udać na saunę w celu regen...

źródło: comment_16540821260woQSiJgC2BGhZZJUOBlmB.jpg

Pobierz
  • 33
dyskryminacja mężczyzn jest legalna i zgodna z prawem niestety. Jakby był taki czwartek tylko dla mężczyzn to od razu byłaby policja i interwencja różnych rzeczników.


@sildenafil: Próbowałeś w ogóle coś takiego zorganizować, czy tak jak z Twoimi wpisami o komuniźmie dużo gadania i niech ktoś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzecz jasna nie popieram, ale takim 'pomocy, bijo' wychodzicie na większe baby niż te, które chcą wejścia w
@sildenafil:

nie, nie próbowałem.

I tu powinienem był nie odpisywać, ale połknę haczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stwierdzam jedynie fakt potwierdzony wielokrotnie, że dyskryminacja mężczyzn jest legalna w Polsce, a dyskryminacja kobiet nielegalna.

Fakt? Przecież sam się przyznałeś, że po prostu mężczyzna nie próbował takiego dnia zorganizować dla płci męskiej, a Ty siedzisz tylko i beczysz jak baba. Może nawet wpuszczą Cię w środę? ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@sildenafil: ale dociera do Ciebie że masz prawo założyć saunarium tylko dla panów? Napieraj do przodu śmiało, nikt cię nie zatrzyma. Te decyzje biznesowe dowodzą jedynie słuszności idei. Skoro kobiety wolą chodzić do saun bez mężczyzn to znaczy że nie czuje się z nimi komfortowo, ergo mężczyźni robią coś nie tak. A sam znam typa który po prostu komentuje na głos wygląd kobiet w saunach. I co, mają dzownic na policję?
A sam znam typa który po prostu komentuje na głos wygląd kobiet w saunach. I co, mają dzownic na policję?


@WiemyCoWiemyKogo: a powinni dzwonić. A co najmniej go wywalić i nie wpuszczać. To gdzie ten dzień tylko dla mężczyzn? Mężczyźni też płacą tyle samo co kobiety jeśli kupują karnet miesięczny, a mają jeden dzień w tygodniu mniej na korzystanie - to nie jest dyskryminacja? Wg mnie tak...
@mutencath: Ale ja mam wypierniczone w tę saunę i w Ciebie, chciałem tylko się dowiedzieć jak wygląda równość wdg Ciebie. Widzę że, #!$%@? równość. A niech sobie robią saunę cała tylko dla bab ale to nie jest żadna równość. Bez odbioru
@mutencath:

Potem możesz wyjść z piwnicy i zobaczyć jak działa świat

Polecam to samo. Dyskryminacja w tym wypadku polega na kasowaniu za karnet w takiej samej cenie mężczyzn i kobiet, a ograniczanie usługi mężczyznom. To tak jakby przewoźnik wprowadził usługę "autobusy w środę tylko dla kobiet", ale bilet miesięczny dla mężczyzn kosztowałby tyle samo co dla kobiet. Wytłumaczyłem Ci jak krowie na rowie, może teraz zrozumiesz.

I powyższe praktyki są legalne