Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Nie byłem w usa ale z tego co widzę na #vlogcasha to oprócz kilku fajnych miejscówek i dużych miast to tam jest poprostu mega nudno. Gdybyśmy wzięli przejechali Europę to zobaczyliśmy 5 zupełnie innych kultur inna architektura urokliwe wioski i miasteczka a każda ma swoją historię no i zajebiste żarcie. A USA to te miasteczka - tam nic nie ma xD jedynie co pokazuje to hamburgery i fast foody oraz market. Oczywiście Wielki kanion i inne tego typu miejscówki robią wrażenie ale aby tam jeździć przez 2 miesiące to lekka przesada #podroze #bezplanu
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Megasuper: Raczej Cash pokazuje to z tak nudnej perspektywy. Popatrz na mapę i zobacz ile ciekawych miejsc nie pokazał, całkowicie je ignorując. Popatrz na zdjęcia różnych dzielnic Nowego Orleanu, czy Nowego Jorku i zauważ, że Cash w ogóle tego nie pokazał. W tych miastach można spokojnie zwiedzać ich różne części przez tydzień i mieć inne widoki za każdym razem. Na Florydzie Cash był tylko raz na plaży i to tylko przez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zapomniałem wyjaśnić jeszcze że...

jeszcze mniej opowiada

A jest to dość ważne; inaczej patrzy się na miejsce anonimowe niż to z ciekawą historią. ¯\_(ツ)_/¯
@Megasuper: zresztą nawet nie ma co porównywać Stanów do UE bo i tak Stany wygrywają w sensie że wjeżdżasz do innego stanu i wszystko jest inne jakby to był oddzielny kraj, pomijam to że jest tak wielkie.
Ale oczywiście trzeba wiedzieć co kogo interesuje albo mieć znajomych lokalsów żeby pokazali coś co nie ma w przewodnikach czy polecanych rzeczy na googlach.
A Cash to zapatrzony w siebie egoista, tylko on się
@Megasuper: zobacz sobie chociaż ten kanał Anita Wu, jeżdżą kamperem po Stanach, jest też Tomek Sowiński USA który też inne rzeczy pokazuje (choć nie chcę go reklamować bo sobie ostatnio jak dla mnie przewalił trochę), fifty na pół też czasem coś fajnego pokaże, generalnie mało śledzę tych yt co są w Stanach ale tak obszerny kraj że człowiek nigdy by się nie nudził jeśli miałby kasę na wyprawę.
Sam byłem ze
@Megasuper: stany są gigantyczne, ale jak zwiedzasz południe to masz zupełnie coś innego niż Nowy York czy Boston. Altanta ma osobną, charakterystyczną kulturę. W Seattle tez jest inaczej itd. Stany to są osobne kraje z europy, tylko te blisko siebie bywają podobne. Tak jak Słowację czy Czechy możesz pomylić z Polską, ale juz pewnie Hiszpanii i Włoch nie. Itd.
@Megasuper: Z grubsza chyba tak to właśnie wygląda, ale w sumie nie ma się co dziwić, bo to kraj który budowany był przede wszystkim przez Europejczyków już w dużej mierze w czasach, w których sama Europa zaczęła się ujednolicać, a nie składała się jak przed epoką przemysłowa z oddzielnych regionów, które nie oddziaływały aż tak bardzo na siebie. Spójrz np. jak wyglądają europejskie dzielnice przemysłowe z końca XIX wieku. Obojętnie czy
@Megasuper: Ja sam spedzilem tydzień w nowym jorku i miałem jeszcze pełno rzeczy których nie widziałem a chciałbym. Tak samo wschodnie wybrzeże tam można siedzieć miesiącami i nie zobaczyć wszystkich ciekawych rzeczy. Jak ślepej kurze mu się trafiło pare fajnych miejsc albo dlatego ze wtedy dał sobie luzu i połasił i poszukał. CAsh po prostu jest leniem i bierze sobie za duzo jak na swoje możliwości i umiejętności.