Wpis z mikrobloga

Masz dogofobię i boisz się psów? Jesteś nienormalny. Dlaczego psiarz z pitbulem bez kagańca w pociągu ma się do ciebie dostosowywać?

Na szczęście przed roszczeniowymi psiarzami, którzy nie są świadomi rzeczy oczywistych chroni nas regulamin przewoźnika mówiący wyraźnie, że jeśli komuś w pociągu przeszkadza pies to pies ma zmienić miejsce.

#psiarze #prawo #bekazpodludzi #truestory #bekaztwitterowychjulek
WielkiNos - Masz dogofobię i boisz się psów? Jesteś nienormalny. Dlaczego psiarz z pi...

źródło: temp_file4834124572665912931

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja #!$%@?... pies w pociągu ma mieć kaganiec, ale oczywiście psiarze mają sobie za nic swoje obowiązki. Problem to właśnie takie osoby jak w komentarzach które pozwalają na łamanie prawa przez psiarzy. Potem jest płacz jak dziecko zostaje pogryzione. Psiarze to patologia
  • Odpowiedz
jak ktoś zrównuje kundla z człowiekiem albo od razu wynosi go na ołtarze to powinien być poddany przymusowym badaniom psychiatrycznym


@ostatniebydle: daj namiary bo dla mnie bardziej wartościowe są moje rybki niż niektórzy ludzie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Trzeba trzymać w ręce gaz pieprzowy i zakomunikować wszystkim w przedziale, że jeżeli pies skieruje choćby łeb w moją stronę, to go użyję. Wtedy niestety ucierpią wszyscy. Mam prawo do samoobrony.
  • Odpowiedz
  • 12
@monalisssa pozostaje jeszcze kwestia siedzenia przez całą drogę w strachu. Jeśli ktoś ma aż fobię to jest jakiś cyrk żeby psiarz się rządził zamiast wyp...

To tak jakby komuś z arachnofobią kazać siedzieć naprzeciwko wielkiego ptasznika. Każdy normalny człowiek rozumie, że ludzie mają różne fobie. Psiarze jak widać wyzywają człowieka od nienormalnych i to jeszcze nie mając racji.
  • Odpowiedz