Wpis z mikrobloga

@snusmumriken1971: może teraz zajadę ignoranctwem, ale co tam xd #!$%@?ąc od podludzi hulajnogarzy rzucających hulajnogi gdzie popadnie, to nigdy nie czaiłam tego argumentu "osoba niewidoma się potknie i przewróci". Oni chodzą z laskami właśnie na takie przypadki, czyż nie? Równie dobrze można by szkalować wszystkie krawężniki i nierówne płytki chodnikowe, kosze na śmieci i w ogóle wszystko co jest w przestrzeni publicznej
@snusmumriken1971: Hulajnogi elektryczne do śmietnika. Ludzie to stawiają bez wyobraźni byle gdzie. U mnie na osiedlu widziałem już hulajnogę opartą o drzwi wejściowe klatki schodowej, opartą o drzewo w samym środku parku, rzuconą na środek chodnika, postawioną na środku ścieżki rowerowej. Pomijam to, że ludzie tym zapier...ją jak chcą i gdzie chcą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Inna sprawa to brak miejsc na nie specjalnych.

@To-masz: @snusmumriken1971: i dlatego o ile pamiętam w Amsterdamie firmom cosharingowym powiedzieli: albo płacicie za miejsce, albo won z centrum, bo nie ma miejsca na rowery i skutery mieszkańców :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@snusmumriken1971: #!$%@? ile razy można tłumaczyć, hulajnogi po wynajmie trzeba odstawić w cywilizowany sposób i zrobić zdjęcie, wywracają je i rzucają nimi patusy i inne sebki którym się nudzi