Wpis z mikrobloga

@Tesseract niewiele większa od smartfona, tylko jakiego smartfona. Mój ma 6.1" i różnica jest kolosalna. ¯_(ツ)_/¯

Dalej sobie nie wyobrażam, że ktoś tak podróżuje, czy przemieszcza się na większe odległości niż kilka metrów od swojego domu xD

Ja nie mówię że się nie da. Sam w domu mam spodnie z głębokimi kieszeniami w których zmieści się SD i jeszcze miejsce zostanie Niemniej, nie wyobrażam sobie transportować w ten sposób SD czy Switcha.
Jaki problem grać na grach ze switch-a na decku? Z ciekawości pytam, bo nie mam z tym problemów.

Chodzą lepiej niż na switch.


@Smol_PP: A nie wiem czy na decku jest jakas lepsza emulacja niz na PC, bo jak na PC gralem w super mario maker to byla masakra - nie szlo sie w ogole polaczyc z siecia, wiec mapy trzeba bylo sciagac ze specjalnej pirackiej stronki i podmieniac pliki zeby
@JicchakPerec: mam i switcha i decka. Switcha kupiłem do grania w porty PC, a że skoro miałem już konsolę, to kupiłem kilka exów i się przy nich dobrze bawiłem. Jak zapowiedzieli decka to przestałem kupować pecetowe porty na switchu. Na decku emuluję GB, GBC, GBS, 3DS, Switcha, PSX, PS2 a nawet Persona 5 jest grywalna na emu PS3. Na Yuzu niektóre gry działają tak samo albo nawet lepiej niż na Switchu.
@Biawac: Coś czuję, że zrobi się z tego taka dyskusja jak iOS czy Android (kilka lat temu, gdzie iOS nie pozwalał na praktycznie żadne zmiany ale za to oferował dość stabilny OS):D