Wpis z mikrobloga

na steam decku zagrasz w Mario? Pokemony, zelde czy inne exy


@DurzyHarakter30: tak, we wszystko zagrasz bo są emulatory [w tym obecny na filmiku yuzu], większość co prawda ciśnie nielegalnie na piratach, ale jak ktoś chce być uczciwy wobec biednego N to nie ma problemu robić zrzuty z oryginalnych kartridży, albo kupić, trzymać i pobrać obraz z neta.
@JicchakPerec niby tak, ale na steam decku zagrasz w Mario? Pokemony, zelde czy inne exy? No właśnie nie. Niby podobne urządzenia, ale target zupełnie inny


@DurzyHarakter30: @JicchakPerec: bo w sumie steam deck to nie jest konkurencj na switcha. Inne cechy i inny target. Deck jest handheld pc z grami pc'towymi. To ma swoje wady i zalety. > @JicchakPerec: z mojej perspektywy to steam deck nie ma podejścia do switcha
vita to bardziej kontra dla 3DS które było strasznie drogie i jeszcze jako taki sens miała dzięki mocnym bebechom jak na tamte czasy.


@Zamaskowany_Kotek: wiem, chodziło mi o to, że SONY #!$%@?ło z witą totalnie, przegrali z nintendo i nie zapowiada się by wracali już na handheldy.
@L3gion:

Kto by pomyślał że sprzęt 4 letni a bebechowo pewnie z 6 letni nie ma szans z droższym i wyposażonym w najnowsze technologie Deckiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


trudno porównać te dwa urządzenia, bo jedno z nich, nigdy nie miało tych "najnowszych technologii" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3gion: tu się zgodzę, ale cały wątek dotyczył wydajności i możliwości które ona daje. Przynajmniej mi się tak wydawało. Switch niestety zawsze był bardzo ograniczony przez moc. Ostatnio, nawet Nintendo nie chce się optymalizować swoich gier, patrz nowy Kirby.