Wpis z mikrobloga

Dostałem pracę w projekcie low-code, technologia nazywa się appian. Pieniądze nie są złe, a firma daje mi możliwości rozwoju w każdym kierunku jaki sobie wybiorę. Mój plan jest taki żeby zdobyć kilka lat expa w jakiejś technologii i wyprowadzić się za granicę (po prostu zmienić otoczenie). Znam Python/Django, dobrze obracam sie w bazach danych, bo w przeszlosci pracowalem przy data warehouse (w tym wypadku doksztalcilbym sie w temacie chmur). Poza tym ostatnio zainteresował mnie też temat tworzenia apek mobilnych po sprawdzeniu fluttera ale nie mam pewnosci czy w praktyce nie jest to samo klepanie UI. Fajnie by było jakby ktoś rozjaśnił jak wygląda w praktyce praca we flutterze przy komercyjnych projektach.

Mam do was 2 pytanka:

Czy ktos z was pracowal w lowcode lub ma wiedze na temat przyszlosci takich technologii? Masy ofert na rynku nie ma i dlatego mam wątpliwości.

Która ścieżka wg. was pozwoli mi w przyszłości na spoko zarobki i brak problemu ze znalezieniem pracy za granicą? Stacjonarnie lub zdalnie w/e

#flutter #mobile #programowanie #kariera #it #backend #python
  • 3
  • Odpowiedz
@kasztanozord: ui to jedno, za tym stoi jeszcze najczęściej backend i logika apki. Samą logikę możesz pisać w darcie lub w mobilnych połączyć z javą, kotlinem czy swiftem, a nawet przez ffi z libami w c, c++ lub rustem.
  • Odpowiedz