Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki, może ktoś prowadzący warsztat poleci jakąś firmę która produkuje podnośnik parkingowy. Mam wysoki garaż w którym mieszczą się 2 auta (nawet może i 3 na szerokość ale trudno będzie wsiadać). Mam auto które używam tylko sporadycznie, jeden daily i niedługo dojdzie 3 samochód. Docelowo chcę tam trzymać 4 pojazdy.

Udało mi się znaleść coś takiego: https://www.twinbusch.de/product_info.php?products_id=435 - niemieckiej firmy twinbusch. Widzę że to popularny producent też podnośników warsztatowych - jakieś opinie na temat tego producenta? może ktoś z was ma podobne rozwiązanie od innego producenta i coś poleca? Dzięki.

#motoryzacja #mechanikasamochodowa #samochody #warsztat #przygodyzsl500
źródło: comment_1653924094sVmetjwzWaP0Kg7HRLUArf.jpg
  • 3
@devones: nie znam się na tym, ale wynajmuje miejsce parkingowe na platformach w bloku i na tę dolną platformę wchodzi samochód do 180 cm... więc zależy czym jeździsz, ale jeżeli coś wysokiego to zwróć uwagę jak wysoki może być samochód na dole.
@devones: ja miałem ugadane miejsce parkingowe... przyjeżdżam, a tam 3-5 cm brakowało ;) ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i wynająłem inne miejsce "na górnej platformie" i tam nie ma tego problemu ;)