Wpis z mikrobloga

@Gawol_1: Najlepsze są i tak zbiórki żywności na Ukrainę które lądują na Ukrainie u lokalnych sklepikarzy na pułkach ( ͜͡ʖ ͡€)
Wejdź sobie na kanały FB gdzie się zgłaszają Ukraińcy lub Polacy im chcący pomóc.
Tam nikt nie weryfikuje czy Ukrainiec lub Polak piszący że potrzebuje mikrofalówki/TV ( bo mają np. 2 letniego bąbelka i to dla dziecka ) faktycznie potrzebuje tej pomocy, czy to oszust z
@Gawol_1: jak dają to biorę jak biją to uciekam. Gratuluje zaradności. Ja też ciągnę zasiłki na samotną matkę bo mi szkoda tych podatków co place. To sobie chociaż tak odzyskam troche
@Gawol_1: każdy orze jak może to tylko pokazuje jak organizacyjnie nasze państwo jest z dykty i kazdy frajer moze sobie zarobic a ty idz do roboty #!$%@? i nic się nie odzywaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BezczelnyHusarz: wywnioskowałeś to z tego screena z pytaniem czy masz jakiegoś z odpowiedzią? xd
@idomeneo: To często argument Bożenek i Julek na FB broniących nielegalnych imigrantów, że Polacy też w Niemczech czy UK tamto i siamto robili / robią.
To taki tok myślenia, że skoro tamci kradną to ja i inni też mogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)