Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2750
Pochwalę się, zgłosiłem na policję podejrzenie przemocy domowej wśród #dzieci

Siedząc sobie kulturalnie na toalecie wyświetlił mi się filmik na którym jest napis "pomocy rodzice mnie biją boję się", czy jakoś tak. W tle dziecko z łzami w oczach. Ściągnąłem filmik, skopiowałem linki, zostawiłem kontakt do siebie w komentarzu i posłałem na policję.

Kilka dni później dostałem telefon z policji z serdecznymi podziękowaniami za bohaterską i obywatelską podstawę, i informacją że wysłali do tiktoka żądanie udostępnienia danych tej osoby. Poprosiłem o poinformowanie o dalszym ciągu sprawy.

Mam tylko nadzieję że to głupi żart, a jeżeli okaże się prawdą to że rodzice poniosą konsekwencje.

Plusujacych wpis zawołam gdy dowiem się czegoś więcej.

#policja #dzieci #rodzina #donoszwykopem #przemocdomowa #przemoc
Pobierz NewEpisode - Pochwalę się, zgłosiłem na policję podejrzenie przemocy domowej wśród #d...
źródło: comment_16539034065e3pW8zeJ5UzKelCOySL5C.jpg
  • 79
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@NewEpisode: Opcje tej sprawy są dwie
1. Dziecko naprawę miało problemy w domu i było bite przez rodziców, przez co naprawdę mu pomożesz.
2. Dziecko wrzuciło to żeby nabić sobie trochę atencji, przez co jak #!$%@? się jej rodzicom policja na kwadrat to będzie pikachuface.jpg i problemy przez głupotę.

Jak by to się nie skończyło, szanuje za wzorową postawę Mireczku ()
Pobierz Mecha_Wykalaczka - @NewEpisode: Opcje tej sprawy są dwie
1. Dziecko naprawę miało pro...
źródło: comment_1653919553sFIjmq4u4ExzdXRt8rwVY6.jpg
@Nutellowa czy to prawda, że jakiś czas temu wyrzucała córkę z mieszkania i ją wyzywała? Widziałam w komentarzach tego typu głosy... W głowie mi się nie mieści, że pomimo tego, co ta kobieta wrzuca do sieci nadal ma prawa rodzicielskie i zero jakiejkolwiek kontroli jakiś kuratorów, mopsów, itp...
podziękowaniami za bohaterską i obywatelską podstawę, i informacją że wysłali do tiktoka żądanie udostępnienia danych tej osoby. Poprosiłem o poinformowanie o dalszym ciągu sprawy.


@NewEpisode: moge sie zalozyc ze #!$%@? zrobili i tylko odpisali ci gotowa formulke jak zawsze
2. Dziecko wrzuciło to żeby nabić sobie trochę atencji, przez co jak #!$%@? się jej rodzicom policja na kwadrat to będzie pikachuface.jpg i problemy przez głupotę.


@Mecha_Wykalaczka: coz, niektorzy mysla, ze sa anonimowi w internecie. Paru mireczkow tez sie o tym przekonalo (ze tylko wspomne o goaskalice) ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Choc dobrze by bylo, zeby tylko okazalo sie, ze to glupi zart.