Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2749
Pochwalę się, zgłosiłem na policję podejrzenie przemocy domowej wśród #dzieci

Siedząc sobie kulturalnie na toalecie wyświetlił mi się filmik na którym jest napis "pomocy rodzice mnie biją boję się", czy jakoś tak. W tle dziecko z łzami w oczach. Ściągnąłem filmik, skopiowałem linki, zostawiłem kontakt do siebie w komentarzu i posłałem na policję.

Kilka dni później dostałem telefon z policji z serdecznymi podziękowaniami za bohaterską i obywatelską podstawę, i informacją że wysłali do tiktoka żądanie udostępnienia danych tej osoby. Poprosiłem o poinformowanie o dalszym ciągu sprawy.

Mam tylko nadzieję że to głupi żart, a jeżeli okaże się prawdą to że rodzice poniosą konsekwencje.

Plusujacych wpis zawołam gdy dowiem się czegoś więcej.

#policja #dzieci #rodzina #donoszwykopem #przemocdomowa #przemoc
NewEpisode - Pochwalę się, zgłosiłem na policję podejrzenie przemocy domowej wśród #d...

źródło: comment_16539034065e3pW8zeJ5UzKelCOySL5C.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@NewEpisode: spoko, że odpisali. Ja 2 lata temu dzwoniłem ma bagiety z donosem, że na ławce śpi #!$%@? typ z 2 dzieci na oko 3 letnich w wózku w listopadzie. Poszedłem za nim na osiedle ale jak zaczęły wyłazić z klatek inne lumpy to uciekłem. Policja przyjechała, zadzwonili z pytaniem czy wyrażam zgodę na bycie świadkiem w sądzie rodzinnym i od tego telefonu cisza
  • Odpowiedz
@NewEpisode: aż mi się przypomniała ta relacja na insta, gdzie dziecko w tle pokazywało gest "pomocy", a ludzie zaczęli wypisywać do matki która to nagrywała ()
  • Odpowiedz