Wpis z mikrobloga

@Lamuminek: chodzi Ci pewnie o Disney+ a nie Channel ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie sytuacja wygląda jak na skrinie, tam oczywiście można w prawo przesuwać każdy wiersz więc jest tego więcej, ale na ten moment może jeszcze być różnie jeśli chodzi o polskie wersje językowe. Co do auto odtwarzania to tylko w przypadku kolejnych odcinków tego samego programu, one się automatycznie jeden po drugim odtwarzają. Jest jeszcze
Sarg - @Lamuminek: chodzi Ci pewnie o Disney+ a nie Channel ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie sy...

źródło: comment_1653843717yaevnOf5XbbnT376puZkTn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Sarg: Tak, Disney+! A powiedz, czy są tam seriale przyrodnicze? I ile maja odcinków, czy np jest coś co może leciec 5-8h? Do firmy to potrzebuje do oglądania w poczekalni, żeby co chwile nie zajmować się przełączaniem.
  • Odpowiedz
@Lamuminek: Wild Australia np. ma 4 odcinki po 45 minut każdy, Hostile Planet 6 odcinków po 48 minut, ale jest też sporo jednoodcinkowych które trwają też koło 50 minut.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sarg: Bardzo mi pomogłeś. Ostatnia sprawa, w Polsce na tv nie ma apki disneya, myslisz ze się pojawi czy raczej przez przeglądarkę? Wiem, ze tego nie wiesz, ale może u Was tez weszło niedawno i się pojawiły
  • Odpowiedz
@Lamuminek: znaczy ja normalnie w Polsce z tego konta korzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sądzę że apka na tv się pojawi, ale kiedy i na jakich modelach to ciężko stwierdzić. Może już jest dostępna albo będzie z dniem premiery ale z tv w ogóle nie korzystam więc ciężko mi powiedzieć, może ktoś inny się wypowie.
  • Odpowiedz