Wpis z mikrobloga

@Joncrow: Tak, jak pierwotny sposób argumentacji zawodzi ("kobiety nie patrzą na wygląd") i się okazuje, że rozmówca nie łyka gładko serwowanych bzdur to wahadło normika robi wychył w przeciwnym kierunku i się stwierdza, że to od początku było oczywiste, że pierwotna porada nic nie da ("oczywiście, że kobiety patrzą na wygląd, czego się spodziewałeś").

Mamy też postęp technologiczny i zamiast prymitywnego wahadła, które ma tylko dwie pozycje można też osiągnąć poziom
EastWestEast - @Joncrow: Tak, jak pierwotny sposób argumentacji zawodzi ("kobiety nie...

źródło: comment_1653736861jfEkoBRaxeGh39r8v6gU13.jpg

Pobierz
@bn1776: w pierwszej czesci tez mu dali kowbojki zeby niwelowac wzrost do rozowej.

Podobnie scena jak poszli na dywanik to dali toma blizej kamery zeby sie wydawal wyzszy a jego partner stal ciut dalej a na scianie bylo jeszcze lustro zeby potegowalo wrazenie..

Tutaj cruz mial wiecej do gadania bo jest typem perfekcjonisty i nie moze sobie na takie wizerunkowe wpadki pozwolic. W koncu to bog scjentologow.
PeterFile - @bn1776: w pierwszej czesci tez mu dali kowbojki zeby niwelowac wzrost do...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bn1776: Najgorsza próba wyjścia z "twarzą" z głupoty jaką się napisało.


@JustTheDude: dlaczego niby? Co było tą głupotą którą napisałem? Że pieniądze dodają mu wzrostu?
No to chyba tak jest, skoro specjalnie zamawia buty na koturnach żeby wyglądać na wyższego, nawet w takim filmie musi być wyższy

Serio nie wiem gdzie taką głupotę napisałem, ale wytłumacz mi, nigdy nie jest za późno, żeby zrozumieć swój błąd