Wpis z mikrobloga

Śmieszki śmieszkami, ale to właśnie koło takich dziewczyn kręci się najwięcej facetów. Widzę to po swoich koleżankach ze studiów. Do księżniczek, które łaskawie pozwalają odwieźć się do domu i zabrać na jedzenie ustawia się taka kolejka, że mogą przebierać kogo dzisiaj spotka ten zaszczyt. Co mnie najbardziej ciekawi to to, te dziewczyny są dla nich po prostu chamskie, a zainteresowanych nie ubywa ¯\_(ツ)_/¯
@zuelia: mylisz skutek z przyczyną, one są chamskie, bo im wygląd, brak skrupułów i sytuacja na rynku na to pozwala - mówiąc inaczej: bo mogą i chcą, i co gorsza otoczenie nie może broń boże skrytykować, że to moralnie złe, iż trzyma na smyczy nadziei na związek 10 chłopa, bo mizoginia XD
@FajnyTypek punkt drugi to typowe zj3banie umysłowe: jeśli nie akceptujesz mnie kiedy jestem naj.... ( ͡ ͜ʖ ͡) zresztą zj3banie umysłowe już widać w całym tym tik toku. Typiara myśli że kogoś to interesuje xD serio czekam na awarie tik toka i instagrama. Mogli by to odłączyć na tydzień. Wykop i twittera mogliby zostawić żebym mogła z mireczkami oglądać pyszny płacz instagramerek na twitterze xD
Powiem więcej z moich studiów te najbardziej pierd#lniete pierwsze wyszły za mąż.

Niebieskie paski to po prostu lubią. Taka inna odmiana bdsm cxy kij ich tam wie ( ͡ ͜ʖ ͡)


@szynszyla2018: eh, jak ty nic nie rozumiesz jak działają związki, spoko, jeszcze masz czas się nauczyć.
@szynszyla2018: eh, no dobra, pokrótce wyjaśnię na czym to polega: otóż, takie 5-7/10 szybko się zamężają, bo wiedzą, że potem może być problem. Z kolei 8/10 lub tym bardziej 9/10 myślą, że jeszcze ustrzelą jednorożca (gdzie czasu mało i pewnie w najlepszym wypadku w okolicach trzydziestki się zorientują, że to nie prawda). Problem w tym, że te pierwsze miały knagi o wiele lepsze niż ci ich mężowie (bo przygody) i też