Wpis z mikrobloga

@jandrzej: Ja osobiście mogę polecić wheygenix smak crazy cookie, według mnie smakowo najlepsze białko jakie istnieje, cenowo też nie poraża jak na dzisiejsze realia. Od 4 lat biorę to samo i dalej mi się nie znudziło. Z mlekiem smakuje jak shake waniliowy z McDonalda - dosłownie 1:1, a jak się dorzuci odrobinę kakao do owsianki to bardzo przyjemny smak czekoladowy wychodzi
@jandrzej: ja w pakiecie dostałem też smak Biała czekolada z tej samej firmy, i również smak jest ok, chociaż tam leję więcej wody/mleka, bo już jest ciut za słodki. No ale ja nie używam cukru i jem niewiele słodyczy, dla mnie wszystko jest za słodkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wiera87 Wiem, że każde białko z mlekiem smakuje jak shake, ale wcześniej miałem przeciętne lub złe doświadczenia z sfd, kfd, bio-techem, nie smakowało mi to w żadnym stopniu i raczej jedzenie posiłków na bazie tych białek było przykrym elementem mojej codzienności, a jak już wspomniałem wcześniej od przeszło 4 lat biorę ten sam smak, bo w moim odczuciu jest obłędny i radość z jedzenia wzrosła ogromnie. Co do zawartości białka to chyba
@shreddedmf rozchodzi sie o badania. Nie widze zadnych badan tego wheygenixa.

Smak to rzecz drugorzedna. Im wpc smaczniejsze, tym wieksze ryzyko, ze ma "wypelniacze" jak np cukier.