Wpis z mikrobloga

@DrFaithless: pewnie są rozczarowani, ale specjalnie nie dają znać, pewnie już przywykli, bo głośno wyrażam swoją niechęć do dzieci mniej więcej od piątego roku życia xD
Za to najbardziej oburza ich to, że ogólnie nie lubimy żadnych dzieci i mówiąc o nich nazywamy je per gówniak, smród, kula u nogi, purchlak, zbędny obowiązek itp. Triggeruje ich to na maksa xD
  • Odpowiedz
Za to najbardziej oburza ich to, że ogólnie nie lubimy żadnych dzieci i mówiąc o nich nazywamy je per gówniak, smród, kula u nogi, purchlak, zbędny obowiązek itp. Triggeruje ich to na maksa xD


@ToksycznySocjopata: tez mnie by to denerwowalo, bo to ludzie, wiec przejawiasz po prostu brak elementarnego szacunku do drugiego czlowieka tylko dlatego, ze jest maly.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@DrFaithless: starego bardzo zatkało, jak zaczęłam mu wyrzygiwać że jakie dziecko, jak ja nie mam nic- ani wykształcenia, ani pracy, mieszkania, jakiegokolwiek majątku. Że nie mogłabym takiemu dziecku nic zaoferować, zapewnić mu żadnego startu w życie, poza tym to ogromna odpowiedzialność a ja nie miałabym nawet pomocy od kogokolwiek.
Guess what, mój ojciec to właśnie taki rodzic co miał od siebie całkowite g---o do zaoferowania (a nie, wykładał całe 200zł
  • Odpowiedz