Wpis z mikrobloga

Dowiedziałem się od półki że jestem od niej gorszy bo mieszkam z rodzicami w wieku 25 lat hehe

Polka młodsza o rok. Nie ma samochodu. Nie ma żadnego sprzętu w mieszkaniu tylko jakies starocie. Na randce chciała abym płacił bo nie ma hajsu. Telefon jakiś stary rozbity iphon. Ubrania również średniej jakości. Laptop na którym przeglądarka się zacina.
Ale to ja jestem debilem a nie ona xd jeszcze pracuje po 12 godzin dziennie xd

#przegryw #randkujzwykopem #tinder
  • 23
@Tom8: @Yurakamisa: @januszerka: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja mam 27 i mieszkam sam. Za to 10x bardziej wolę gdy laska mieszka sama/ze współlokatorkami. Czemu? Bo rodzice bywają różni i taka osoba często jest podatna na ich sugestie. Ostatnio laska na pierwszym spotkaniu zaprosiła mnie na chatę żebyśmy posiedzieli gdy się rozpadało, to rodzice trochę traktowali mnie jak przyszlego zięcia, nawet siostra przyjecha bo facet Kasi przyjechał, miło
@Yurakamisa: nie przejmuj się. Mam znajomą co pracuje w sklepie z pralkami rtv i agd takie tam, zarabia + premie, chyba spoko ze 4, jak święta to pewnie i 6 wpadnie, nie stać ją na mieszkanie i kredyt i ostatnio skwitowała że znajomy który już mieszkanie spłacił i niema już kredytu, a ma TYLKO 50 metrów. Powinien mieć większe, bo według niej mieszkanie to tak minimum 80-90. Pomijając to że biedak