Wpis z mikrobloga

Trzecia randka przegrywa za mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu link do poprzedniej https://www.wykop.pl/wpis/65655481/moja-wielka-droga-do-wyjscia-z-przegrywu-chyba-pow/

TL:RL Standardowo nie było segzów, ale były dwa mocarne przytulaski oraz mój pierwszy w życiu buziak w usta () No i typiara chętna na kolejne spotkanie.

Czy naprawdę każda dziewczyna psika się tymi samymi perfumami? Już trzecia pokolei pachnie dokładnie tymi samymi słodkimi tanimi perfo z lumpeksu jakiegoś. Co jest?

Tak czy inaczej. Spotkałem się z nią w parku i od razu się rzuciła na mnie z przytulaskiem. Dobrą minutę byliśmy do siebie przyklejeni xD Ja ją też mocno przyciskałem do siebie.

Z mordy lepsza niż ta poprzednia ale wciąż w porównaniu do typowej ładnej dziewczyny wygląda jakby ją ze śmietnika wyjął. I tez z izraelskim nosem (ja to mam pecha do tych garbatych nosów)
Ale za to jaka chuda i niska #!$%@?.... ponoć waży tylko 35kg jak mi mówiła. Jest bardzo chuda, ale przez to że jest też bardzo niska (typowy manlet z wykopu to przy niej gigant) nie jest aż tak wychudzona jak co pewnie niektórzy myślą. No ale ma płaski brzuch tak jak to u Lasek kocham i długie chude nogi ( ʖ̯)

24 lata a miałem wrażenie jakbym z 14 latka chodził..... Taka drobniutka. ( ʖ̯) Tylko cycki większe. No tak mnie podniecała, że papaj stawał mi kilka razy podczas spotkania. Chyba serio daruje sobie te tabletki na potencję, bo skoro na głupim spacerze i siedzeniu na ławce mały prosił o tlen, to chyba aż tak tego nie potrzebuje....

Była bardzo otwarta na dotyk. Podczas spaceru normalnie ją objąłem a ta się wtuliła. Ale to fajne uczucie tak trzymać dziewczynę i z nią spacerować ()
Tym razem obyło się bez wożenia, bo z parku poszliśmy na galerię coś zjeść a z galerii odprowadziłem ją na przystanek. Jak jechał autobus to na pożegnanie znowu mega przytulasek, który sam zainicjowałem. Byliśmy jak przyspawani do siebie. Ja mordę próbowałem oczywiście włożyć w jej szyje by ją jeszcze trochę powąchać ale jej cholerne włosy mi przeszkadzały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego strasznie niezdarnie próbowałem trzymać ją za dupe, ale ostatecznie tylko za górną jej część trochę trzymałem bo nie wiedziałem jak zareaguje, ale teraz chyba żałuje, że całej ręki na dupsko nie położyłem, bo ona generalnie była bardzo pro dotykowa.
Na pożegnanie jak już ludzie zaczeli wsiadać do autobusu był całus w usta ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Jeśli chodzi o pozostałe cechy laski, to są identyczne co u tej poprzedniej czyli:
-Kompleksy
-Skrzywdzona przez byłego

Tosz to pakiet startowy który otrzymujesz chyba z każdą dziewczyną ¯\_(ツ)_/¯ Jedyna laska która nie miała żadnej z tych rzeczy, to była ta z pierwszego spotkania. Także, widać jakie dziewczyny przyciągam ()

Czuje się jak opcja B, ale z drugiej strony nie szukam związku więc wywalone.

No ale ihmo mega zadowolony jestem. Z każdą randką co raz większy progress. Mam jeszcze dwie 18'stki i jeszcze jedną 21'latke ale na razie sobie daruje bo randki są dla mnie mega energetycznie wyczerpujące. Na razie skupie się na tych dwóch by je przelecieć, pielęgnując jednocześnie pozostałe dziewczyny z którymi się jeszcze nie spotkałem.

No ale kurła, 30letni prawiczek obejmował na spacerze laske, coś tam za dupe próbował łapać i dostał buziaka w usta. Pochwaliłbym się mamie ale się wstydze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na dodatek laska z poprzedniego spotkania napisała mi, że wyśle mi nudesy dzisiaj jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam zainteresowanych i niezainteresowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micharch @AssRock @Malenaa @TroskliwyDziad @FuckTheWorld @wojtas___ @posepny_papaj
@przegryw_wykopu @userrrr @De_Fault @Zaprojektowany @Salixu @TygersOfPoontang @Tytyrytybum
@qscc @lycaon_pictus @Makak87 @dzonson_ @youngmlody3456 @Pozytywny_gosc @Nieironiczny @Kindybal_xD @jmuhha @LM2525 @Tygrysia_Lilia @RENNEM

#tinder #badoo #rozowepaski #seks #niebieskiepaski
  • 69
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka

- skrzywdzona przez byłego

Każdy zawsze kogoś w związku trochę krzywdzi...¯_(ツ)

Kompleksy - mi fiut ucieka w lewo ciut ¯_(ツ)


I nie nie otrzymujesz z każdą.
Te ogarnięte maja w dupie przeszłość a przed oczami przyszłość i nie srają pestkami po zeszłorocznych czereśniach
  • Odpowiedz
> Na dodatek laska z poprzedniego spotkania napisała mi, że wyśle mi nudesy dzisiaj jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przelew doszedł, czy jak? xD W sensie dziwne, że takie rzeczy zapowiada?

@Pralko-suszarka:
  • Odpowiedz
Przelew doszedł, czy jak? xD W sensie dziwne, że takie rzeczy zapowiada?


@jmuhha: Wynikło to z naszej rozmowy tak naprawdę. To nie tak, że ona nagle z dupy taką propozycję mi dała xD Tylko wyszło jakby naturalnie z rozmowy
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka

Hmm
Znam ludzi, którzy są naprawdę przegrywami...nie posiadają nic materialnego, z twarzy i ciała to jakieś buraki pastewne...oni mają dziewczyny albo stałe partnerki.

Nie masz nic w genach co mogłoby cię z tego wyciągnąć?
Charakter?
  • Odpowiedz