Wpis z mikrobloga

@jakubej: no nie powinna, bo miejsca miała, że tą śmieciarką można było tam cofnąć :) co nie zmienia faktu, że zabieranie tam kursantów jest czystym wyrachowaniem i obliczone jest na uwalenie. Tam dwie osobówki nie mogą się wyminąć, a czasem trzeba cofać kilkadziesiąt metrów po łuku pomiędzy autami. Inna sprawa, że straż miejska powinna zająć się nieprawidłowym parkowaniem.
@TheDarkSideOfTheMoon: i żeby nie było, sam zdałem za drugim razem ale to tylko i wyłącznie dlatego że miałem #!$%@? na czytanie zasad egzaminu. A jedną z tych zasad było że jak źle rozpoczniemy manewr parkowania to można się poprawić i wykonać go drugi raz. Tak byłem #!$%@? i to mocno, nie na egzamin i zasady tylko własną głupotę.
@TheDarkSideOfTheMoon: Sporo #!$%@?ów tam jest, czasem imo mogliby przymknąć oko jeśli ogólnie jakoś sobie radzi za kółkiem. Stres, nikt nie jeździ tak jak na egzaminie itd

Jak zdawałem prawko to wjechałem w teren zamieszkały (limit 20kmh) z większą prędkością - 1 błąd, jak pojedziesz dalej z tą samą prędkością i przekroczysz skrzyżowanie to już jest drugi raz ten sam błąd i nie zdajesz.

Ja trafiłem na fajnego, bo gość specjalnie kazał