Wpis z mikrobloga

Zjechałem z emigracji leczyć sobie zęby (bo w #!$%@? taniej), a mam sporo do naprawy, więc zejdzie mi nad tym przynajmniej ze dwa miesiące. Ulokowałem się u rodziców w domku na działce, bo gnieść się z rodziną nie chcę w mieszkaniu. I wiecie co jest zajebiste? To, że zawsze zjeżdżając na urlopy miałem gdzieś z tyłu głowy ten stres, że za tydzień, lub dwa trzeba będzie wracać do pracy i jakoś nie mogłem się zrelaksować, a teraz jestem mega wychillowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Internet mam wraz z laptopem i PS4, wodę bierzącą mam, lodówkę i kuchenkę mam, kibel jest. Wstaję rano to ptaszki śpiewają, słonko świeci. Śpię kiedy chcę, wstaje kiedy chcę, nikt mnie nie budzi krzątaniem się po domu, oszczędności mam tyle, że mógłbym żyć bez pracy ze 2 lata, więc i nie jadę na samym chlebie. Do kumpli i sklepów też blisko. Takich wakacji potrzebowałem i czuję się tak mega komfortowo jak chyba nigdy w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
#wakacje #urlop #pracbaza #heheszki #chillout #gownowpis #chwalesie
  • 93
@ToksycznySocjopata: Jest Kraków tylko jak się zastanawiałem nad dojazdem to wyniesie mnie to tyle co koszt przynajmniej jednego, lub 2 zębów. Może zmienię zdanie i poszukam w Krakowie jak zobaczę jaki termin na następną wizytę da mi dentystka do której idę jutro. Jeśli wynajdzie coś krócej niż tydzień to nie będzie sensu tracić kasy i czasu na dojazdy :)
nie wiem co jest tego przyczyną, że stomatologia jest tak droga na zachodzie.


@LubieChleb: nie na zachodzie, tylko ogólnie. U nas też jest drogo jeśli jesteś Polakiem na średniej krajowej. Ceny usług (dotyczy w sumie wszystkich od stomatologii po układanie płytek) zawsze są mniej więcej dostosowane do średniej krajowej w jakimś kraju, czy tam do mediany.
@LubieChleb mnie w weekend niespodziewanie złapalo zapalenie pod 6, która była robiona kanałowo 15 lat temu. Wczoraj 2h norweski dentysta rwał mi zęba, czuje się jak po porządnym pobiciu dziś. Wcale Ci się nie dziwię ze pojechałeś do polski, miłego wypoczynku i lekkiego leczenia.
Rachunek do oceny (1nok=0.45pln)
Pobierz Popularny_mis - @LubieChleb mnie w weekend niespodziewanie złapalo zapalenie pod 6, k...
źródło: comment_1653391751KQNA8n5u32fQQOdGAvJwXD.jpg
@PIAN--A_A--KTYWNA: Ech, moi rodzice zlikwidowali warzywa dwa lata temu na rzecz kwiatów i drzewek, a tak uwielbiam ich "dostawy" cukinii, którą uwielbiałem ( _) ...
Ten mem przywołał bolesne wspomnienia leczo i placuszków z cukinii ()