Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 947
Zastanawia mnie coraz częstsza moda na rozmawianie przez telefon trzymając go w ręku przed twarzą, ekranem do góry, mówiąc do mikrofonu i oczywiście rozmawiając na głośnomówiącym.

To jakaś nowoczesna forma ekshibicjonizmu, której nie rozumiem? Ludzie lubią się dzielić z innymi ich prywatnymi rozmowami? Puszczanie muzyki z telefonu na maxa (to dawniej), wrzucanie fot na Instagram jest już za mało odkrywające nasze życie prywatne i teraz modne jest rozmawianie na głośniku?
  • 170
@macan: Ja tak rozmawiałem jeszcze wczoraj, ale uciekałem od ludzi co by im przy uchu nie gadac. Mój szajsung uznał, że głośnik już nie powinien działać i tylko na głośnym mogę się dogadać :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
a panowie wzięli pod uwagę to, że ktoś może mieć po prostu #!$%@? głośniczek do rozmów


@LeslieDancer: albo wręcz przeciwnie. Czy trzymanie telefonu przy głowie jest wygodne? No niezbyt. Czy można było kiedyś rozmawiać przez telefon trzymając go przed sobą? Nie, bo głośnik czysto odtwarzał dźwięk tylko bezpośrednio przy uchu. Teraz głośniki są lepsze i nawet nie trzeba przełączać na tryb głośnomówiący żeby kogoś wyraźnie słyszeć.
@macan: też tego nie rozumiem. Może chodzi o nagrywanie krótkich wiadomości tekstowych? Ktoś pisze i co jakis czas "odpisuje" wiadomością głosową bo szybciej.

Swoją drogą - jak mieszkałem w Berlinie to wyjątkowo dużo Turków/Libanczykow tak robilo. Może to kwestia kulturowa
@macan: Ja na moim starym Xiaomi tak rozmawiałem, bo głośniczek od początku był po prostu #!$%@?, rozmawianie przez niego to była katorga, więc dawałem na głośnomówiący :/ wszystko fajnie działało w telefonie, oprócz tego głośnika
@macan: Kurła ostatnio tak zaczelam robić wiec chyba jakaś epidemia XD a tak serio to tak rozmawiam ale nie przy ludziach, na spacerze, ale nie w miejscach gdzie są ludzie. Po prostu jest to komfort i czuje się tak jakby ktoś obok mnie był i rozmawiał , głośniej, wyraźniej słyszę.
@macan: Southpark z tego cisnął już w 2013 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Całe szczęście sam tego jakoś mocno nie zauważyłem.

A ludzie co usprawiedliwiają to zepsutym głośniczkiem... To nie jest normalna sytuacja, można to naprawić, zgłośić reklamacje, a poza tym jest coś takiego jak słuchawki także rozmawiając na głośnomówiąym jesteście po prostu bucami.
Par-excellence - @macan: Southpark z tego cisnął już w 2013 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Całe szczę...

źródło: comment_1653374999zuMmNdOtuC86EzuTnwEz7a.jpg

Pobierz