Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 947
Zastanawia mnie coraz częstsza moda na rozmawianie przez telefon trzymając go w ręku przed twarzą, ekranem do góry, mówiąc do mikrofonu i oczywiście rozmawiając na głośnomówiącym.

To jakaś nowoczesna forma ekshibicjonizmu, której nie rozumiem? Ludzie lubią się dzielić z innymi ich prywatnymi rozmowami? Puszczanie muzyki z telefonu na maxa (to dawniej), wrzucanie fot na Instagram jest już za mało odkrywające nasze życie prywatne i teraz modne jest rozmawianie na głośniku?
  • 170
@macan: W sumie nie wiem z czego to wynika, ale za granicą Polski to jest jeszcze bardziej popularne. W tym dużo osób rozmawia w taki sposób, że wysyła wiadomości głosowe przez whatsupa nagrywając w taki sposób.
Ale czemu tak trzymają to naprawdę nie wiem :D
@neib1: No ale wysyłając wiadomość głosową przez różne apki, większość telefonów ma taką funkcję, że jak przyłożysz telefon do ucha to wiadomości się uruchamiają i słyszysz je tak, jakbyś rozmawiał przez telefon ¯_(ツ)_/¯
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@macan: Na mieście taki sposób widuje u osób mówiących po ukraińsku...
@wodzu_91: #!$%@? BANDEROWCY, JAK ONI ŚMIĄ, CZY TO JESZCZE POLSKA? XD

@macan: Pokazywanie wszem i wobec jaki ma sie telefon oraz zwykla tepota umyslowa. Czarni czesto tak robia oraz ukry.
@wcaleniepchamsiewmultikonto: XDD no tak bo p0lacy to elita umysłowa świata.

Zrozumcie debile że chodzi o wiadomości głosowe na messengerach.

Wykop wcale nie jest rasistowski.
przecież na telefony już chyba nikt nie zwraca uwagi xd ja nie odroznie iPhona 9 od 10, 12, czy jakie tam teraz wychodzą. Jak już ktoś się chce pokazać, to lepiej kupić fajny zegarek analogowy za 4-5 koła, będzie widać z daleka, że jest zajebisty.


@macan: przecież mało kto odróżni czy na nadgarstku masz casio za 200-300 pln czy jakiegoś automata za 4-5 koła xd