Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 947
Zastanawia mnie coraz częstsza moda na rozmawianie przez telefon trzymając go w ręku przed twarzą, ekranem do góry, mówiąc do mikrofonu i oczywiście rozmawiając na głośnomówiącym.

To jakaś nowoczesna forma ekshibicjonizmu, której nie rozumiem? Ludzie lubią się dzielić z innymi ich prywatnymi rozmowami? Puszczanie muzyki z telefonu na maxa (to dawniej), wrzucanie fot na Instagram jest już za mało odkrywające nasze życie prywatne i teraz modne jest rozmawianie na głośniku?
  • 170
  • Odpowiedz
  • 168
@macan też ntego nie ogarniam. OK, kumam, gdy ktoś rozmawia w ten sposób, bo ma podłączone do telefonu słuchawki bez mikrofonu ale wówczas nikt obok nie słyszy rozmowy. Ale już rozmawianie na głośnomówiącym w miejscu publicznym jest kompletnie bez sensu.
  • Odpowiedz
@macan: Pełna racja. Też nigdy nie mogłem zrozumieć sensu rozmawiania na głośnomówiącym w miejscach publicznych, tak że wszyscy w promieniu 10 metrów słyszą twoje prywatne rozmowy
  • Odpowiedz
  • 124
@macan moi starzy tak gadają bo inaczej co chwilę rozłączają się uchem, nie jestem w stanie ich nauczyć jak tego nie robić, chyba po 60tce przestaje cię łapać czujnik zbliżeniowy.
  • Odpowiedz
@macan: a to jest na 100% rozmowaa? słyszysz odpowiedzi z drugiej strony? xD

Bo teraz masa ludzi, tym bardziej z ukrainy, nagrywa głosowe wiadomości zamiast pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@macan: mnie to zawsze trochę krępuje jak gadam w obecności innych przez telefon a to co ty przedstawiasz jest już totalną abstrakcją.
Po co na co?
Czasem człowieka coś nagra bo nie chce/ nie może pisać ale tak ostentacyjnie pokazywać wszem i wobec że t ja teraz rozmawiam.
Ludzie naprawdę cierpią na brak uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) a pewnie większość także robi bo inni tak robią
  • Odpowiedz