Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 947
Zastanawia mnie coraz częstsza moda na rozmawianie przez telefon trzymając go w ręku przed twarzą, ekranem do góry, mówiąc do mikrofonu i oczywiście rozmawiając na głośnomówiącym.

To jakaś nowoczesna forma ekshibicjonizmu, której nie rozumiem? Ludzie lubią się dzielić z innymi ich prywatnymi rozmowami? Puszczanie muzyki z telefonu na maxa (to dawniej), wrzucanie fot na Instagram jest już za mało odkrywające nasze życie prywatne i teraz modne jest rozmawianie na głośniku?
  • 170
Zastanawia mnie coraz częstsza moda na rozmawianie przez telefon trzymając go w ręku przed twarzą, ekranem do góry, mówiąc do mikrofonu i oczywiście rozmawiając na głośnomówiącym.


@macan: jest to o wiele wygodniejsze.
@samur80: mam dwoch znajomych, ktorym #!$%@? sie mikrofon i nie slychac nic jak gadaja normalnie, ale na glosnomowiacym dziala dobrze xd szansa jak jeden do miliona, ale akurat tak sie zlozylo xD
@macan: ciekawostka - taki sposób prowadzenia rozmów, tzw. "na zapiekankę" jest "najzdrowszy" biorąc pod uwagę promieniowanie fal radiowych. Odnosząc się do postu - niech sobie każdy rozmawia jak chce, dopóki nie przeszkadza innym.
@kaaban nie jestem wielki, a raczej porywczy. A Ty masz ewidentny problem, że ktoś żyje inaczej niż Ty. Wrzuć na luz i miej w******e w ludzi, to pomaga, polecam ten styl życia ;-)


@StachuStach: Ja nie mam zamiaru nikogo bić, mówię tylko co widziałem

A jedyny problem jaki mam to przymuszanie mnie do słuchania czyichś rozmów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@macan: @samur80: @LeslieDancer: nie, to nie zepsuty głośniczek, a zepsuty głośniczek to jedt rzadka usterka.
Ktoś na wykopie kiedyś dobrze napisał. To jest syndrom "Królowych życia", czy innych tanich programów, gdzie się po prostu nie chce urządzać montażu, zgrywania dźwięku z urządzenia i z mikrofonu, tylko po prostu zakłada się bohateorwi mikrofon i każe gadać na głośniku w każdym miejscu.