Wpis z mikrobloga

Wystawiłem PS4 na olx. Wersja ta najtańsza, pierwszy model. Jednak nie przegrzewa się. Do tego pad w bdb stanie i okablowanie. Pudełka brak. To jakie wiadomości dostawałem to się w głowie nie mieści. Przynajmniej czterech zainteresowanych to fejk uchodźcy. Cały elaboraty jak to dzieciaki tęsknią za ojcem i matka chce chodź trochę osłodzić im życie. Typowe kopiuj wklej wysylane hurtem. Trzech pseudo uchodźców proponowało połowę ceny. Jeden chciał za darmo. Tego ostatniego wykręciłem w trzydniową rozmowę. Oczywiście okazało się, że to jakiś Janusz z pod Radomia. Na koniec groził mi policja/pobiciem/wjazdem na chatę/kolegami gangsterami. Jak interesuje was wgląd w cała korespondencję zostawcie plusa to zawołam. Muszę jakoś screeny skleić w jeden długi. Jeśli temat jest oklepany scrolujcie dalej.
#januszebiznesu #humor #olx #playstation #bekazpodludzi
Pobierz Bubsy3D - Wystawiłem PS4 na olx. Wersja ta najtańsza, pierwszy model. Jednak nie prze...
źródło: comment_1653335000Z9CJTIFUAMiYzykCN2DoWx.jpg
  • 22
@Kroledyp: ja wystawiłem raz pistolet wiatrówkę, strzeliłem z niej dosłownie 20 kulek później leżała w szafie dwa lata. Sprzedałem bez problemów i bez targowania jednej osobie za pol ceny, z całym osprzętem i paragonem. Po dwóch dniach dostawałem smsy ze nie działa, ze on próbował rozkręcić naprawić i ze śruby są zjechane, na pewno tam grzebałem i ze chce zwrotu chociaż połowy pieniędzy albo policja ( ͡° ͜ʖ ͡
@Kroledyp: zdarza się, naprawdę, raz robiłem porządki w garażu i wystawiłem trochę części rowerowych, koła, felgi do merca, bagażnik thule na hak, z kołami były cyrki, bo sami nie wiedzieli jaki standard mają u siebie, typek mi pisał, że chce zdjęcie jak rower na tych kołach wyglądał xD ale hitem było, jak wystawiłem słuchawki do iphone, bo miałem kilka nowych z pudełek bo nigdy nie używałem, wystawiłem je po 49zł, gość
@Bubsy3D ja kiedyś wystawiłem za darmo żarówki,które zostały mi z poprzedniego mieszkania. Takie stare "energooszczędne" chyba 10 sztuk
Dzwoni typ "Panie, niech pan ściąga już ogłoszenie już do pana jadę ! Niech pan już nikomu nie odpisuję " xD
Ja " ale nawet pan nie wie gdzie jechać. xD "
On "nie ważne , jestem już w aucie, proszę podać adres " xD
@Bubsy3D ja się coraz bardziej boję ludzi z olx.

Na początku byłam super otwarta i w niczym nie widziałam problemów. Pierwszy się pojawił jak wystawiałam za darmo jakiś stary grzejnik z piwnicy. O 23 zadzwonił jakiś pijak, że on jest bezdomny i czy mu tego grzejnika nie przywiozę. Zaczął gadać, że on coś ukradł itp. Od tego czasu zero dawania za darmo.

Zapraszałam nawet do siebie do mieszkania po odbiory. Do czasu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WielkiNos: a i jeszcze bardzo dobra rada NIGDY nie podawaj numeru w ogłoszeniu, kontakt tylko przez wiadomości, ewentualnie numer podawać jak naprawdę jakiś przedmiot drogi sprzedajesz i ktoś chce się szczegółowo dowiedzieć, od razu święty spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)