Wpis z mikrobloga

  • 473
Wystawiłem PS4 na olx. Wersja ta najtańsza, pierwszy model. Jednak nie przegrzewa się. Do tego pad w bdb stanie i okablowanie. Pudełka brak. To jakie wiadomości dostawałem to się w głowie nie mieści. Przynajmniej czterech zainteresowanych to fejk uchodźcy. Cały elaboraty jak to dzieciaki tęsknią za ojcem i matka chce chodź trochę osłodzić im życie. Typowe kopiuj wklej wysylane hurtem. Trzech pseudo uchodźców proponowało połowę ceny. Jeden chciał za darmo. Tego ostatniego wykręciłem w trzydniową rozmowę. Oczywiście okazało się, że to jakiś Janusz z pod Radomia. Na koniec groził mi policja/pobiciem/wjazdem na chatę/kolegami gangsterami. Jak interesuje was wgląd w cała korespondencję zostawcie plusa to zawołam. Muszę jakoś screeny skleić w jeden długi. Jeśli temat jest oklepany scrolujcie dalej.
#januszebiznesu #humor #olx #playstation #bekazpodludzi
Bubsy3D - Wystawiłem PS4 na olx. Wersja ta najtańsza, pierwszy model. Jednak nie prze...

źródło: comment_1653335000Z9CJTIFUAMiYzykCN2DoWx.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: Ja nie wiem czy wy wszyscy prawdę mówicie, mi nigdy takie rzeczy się nie przytrafiają a sporo wystawiam, konsole, elektronikę, etc. Zawszę miło uścisk dłoni a i czasem kilka dyszek opuszczę jak sprzedaż idzie bez problemowo a gość wspomina o obniżce w nienachalny sposób
  • Odpowiedz
@Kroledyp: ja wystawiłem raz pistolet wiatrówkę, strzeliłem z niej dosłownie 20 kulek później leżała w szafie dwa lata. Sprzedałem bez problemów i bez targowania jednej osobie za pol ceny, z całym osprzętem i paragonem. Po dwóch dniach dostawałem smsy ze nie działa, ze on próbował rozkręcić naprawić i ze śruby są zjechane, na pewno tam grzebałem i ze chce zwrotu chociaż połowy pieniędzy albo policja ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Kroledyp: zdarza się, naprawdę, raz robiłem porządki w garażu i wystawiłem trochę części rowerowych, koła, felgi do merca, bagażnik thule na hak, z kołami były cyrki, bo sami nie wiedzieli jaki standard mają u siebie, typek mi pisał, że chce zdjęcie jak rower na tych kołach wyglądał xD ale hitem było, jak wystawiłem słuchawki do iphone, bo miałem kilka nowych z pudełek bo nigdy nie używałem, wystawiłem je po 49zł, gość
  • Odpowiedz
@Bubsy3D ja kiedyś wystawiłem za darmo żarówki,które zostały mi z poprzedniego mieszkania. Takie stare "energooszczędne" chyba 10 sztuk
Dzwoni typ "Panie, niech pan ściąga już ogłoszenie już do pana jadę ! Niech pan już nikomu nie odpisuję " xD
Ja " ale nawet pan nie wie gdzie jechać. xD "
On "nie ważne , jestem już w aucie, proszę podać adres " xD
  • Odpowiedz
@Bubsy3D ja się coraz bardziej boję ludzi z olx.

Na początku byłam super otwarta i w niczym nie widziałam problemów. Pierwszy się pojawił jak wystawiałam za darmo jakiś stary grzejnik z piwnicy. O 23 zadzwonił jakiś pijak, że on jest bezdomny i czy mu tego grzejnika nie przywiozę. Zaczął gadać, że on coś ukradł itp. Od tego czasu zero dawania za darmo.

Zapraszałam nawet do siebie do mieszkania po odbiory. Do czasu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WielkiNos: ja mam konto na olx razem z dziewczyną (w nazwie damskie imię) i ile razy gość miał zonk jak ja przekazywałem dany przedmiot bo dziewczyna akurat w pracy np ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze mam z tego niezłą polewkę. Nie wiem na co ci ludzie liczą , że jakaś randomowa dziewczyna z olx się z nimi umówi XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WielkiNos: a i jeszcze bardzo dobra rada NIGDY nie podawaj numeru w ogłoszeniu, kontakt tylko przez wiadomości, ewentualnie numer podawać jak naprawdę jakiś przedmiot drogi sprzedajesz i ktoś chce się szczegółowo dowiedzieć, od razu święty spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz