Wpis z mikrobloga

Zdjęcie

- selfie z filtrem tak mocnym, że nie wiesz jak wygląda

- zdjęcie od tyłu żeby było widać d00pe

- boomerang

- zdjęcie w lustrze z flashem

- zdjęcie z wywalonym jęzorem


Opis

- chodź ze mną na lumpy

- kocham pieski

- mama dwóch kotków

- jak masz pieska już jestem twoja

- robię dziarki

- kocham piwo

- nie wiem co tutaj robię

- napisz pierwszy


Zainteresowania

- astrologia

- netflix

- foodie

- duchowość (astrologia)


Muzyka

- aktualne utwory z top 10 spotify na świecie


#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw
aligancko - Zdjęcie
 - selfie z filtrem tak mocnym, że nie wiesz jak wygląda
 - zdjęc...

źródło: comment_1653044023SXHD7ntdaGYlsdfkplpXfh.jpg

Pobierz
  • 21
@aligancko:

"aktualne utwory z top 10 spotify na świecie"

Zawsze mnie interesowało, czemu niebiescy mają ból doopy o to, czego słuchają różowe xD niech sobie słuchają czego chcą, niebiescy przecież też nie mają wysublimowanego gustu muzycznego i słuchają tego co popularne albo rapu o ruchaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aligancko:

W większości przypadków tak może być, ale jest jeszcze promil taki, że dana osoba gustuje w czymś innym ale akurat teraz spodobało jej się parę popularnych piosenek i tak wyszło. Choć to wątpliwe. Sama np uwielbiam utwór Buraka ten z tego serialu Dom Z Papieru, potem się okazało, że bardzo dużo osób go lubi i jest bardzo popularny. No cóż, tak wyszło.
@AlienFromWenus: Częściej niż rzadziej gust muzyczny jest w stanie powiedzieć mi więcej o danej osobie niż mniej, ja np. jestem niebieski i nie słucham chyba nic co jest aktualnie popularne no i rapu o ruchaniu również nie słucham ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AlienFromWenus: ale wiesz, tu nie ma problemu jak dziewczyna ma spoko opis i zdjęcia, a poza tym lubi taką muzykę jak reszta populacji. Cholera za to człowieka bierze jak widzi takie kombo co OP wrzucił. Albo laski zupełnie bez opisu- jak takie widzę to z góry zakładam, że tylko seksu szukają, bo jakby czegoś poważnego to chyba by się wysilła na kilka zdań do potencjalnego partnera, nie?