Wpis z mikrobloga

Ostatnio zainteresowalem sie tematem badan krwii testosteronu itd oczywiscie planuje isc do lekarza by sam zaanalizowal te wyniki ale szukam chyba spokoju ducha na dzis ze nie sa az tak zle. Nie wiem jakich informacji o mnie potrzebujecie a tez nie chce was zameczyc dlugim tekstem.W skrocie mam 28 lat 175cm wzrostu i 115kg wagi udalo mi sie zrzucic 11kg przez ostatnie miesiace i planuje nadal trzymac diete.
TSH 1,290 (0,35-4,94)
FSH 2,65 (0,95-11,95)
LH 2,39 (1,14-8,75)
Estradiol 59,00 (11-44)
Progesteron 0,30 (0,1-0,2)
Prolaktyna 27,23 (3,46-19,4)
Testosteron 718,49 (142,39-923,14)
Wit D3 29,80
Z gory dziekuje za pomoc.
#testosteron #estradiol #libido #mikrokoksy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RinRin: Glównie zalezy mi na tym by sie dowiedziec czy jest powod do obaw oraz niedawno poznalem cudowna dziewczyne ale w ogole nie ciagnie mnie do seksu z nia czy to znaczy ze moje libido jest na dnie? Musialem skrocic swa wiadomosc bo niedalo sie jej dodac.
  • Odpowiedz
@RinRin: FSH i LH troszkę niskie za to odpowiada przysadka ale myślę, że nie ma co sie przejmowac bo masz dość wysoko testosteron, więc j---a pracują prawidłowo. Estradiol i prolka wiadomo przy takiej otyłości musi być ponad normę bo w tkance tłuszczowej odkłada się estrogen. W sumie to wyniki masz ok, trzymaj diete jak zjedziesz poniżej 100kg to na pewno libido wzrośnie.
  • Odpowiedz
Widocznie, wysoka prolaktyna Ci nie sluzy, to i ochoty na s--s nie ma prosta sprawa, na libido sklada sie wiele czynników poza hormalnymi : poziom stresu na codzien, odpowiednia dieta i aktywnosc
Z samych badan brakuje oznaczenia SHBG co jest bardzo istotne. Sam testosteron calkowity to malo miarodajny marker tymbardziej , ze testosteron płynący „w obwodzie” nie dziala aktywnie , i nie jest odpowiedzialny za wszystkie benefity znane z opowiesci, odpowiada za
  • Odpowiedz
Stawiam, ze SHBG jest wysokie , przez co wolny jest niski, gdyby tak nie bylo nie wywalała by prolaktyna i tak bys sie nie czuł, ale nie ma co wróżyć z fusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie ma za co, dobrze, ze coraz młodsi ludzie sie badają i wiedza co maja badac, bo juz nie moge sluchac tu o tym, ze ktos zrobil sobie testosteron calkowity, jest w normie a i tak czuje sie „zle” ( ͡° ͜ʖ ͡°) mozesz na privie napisac moze bede wstanie Ci cos podpowiedziec, powodzenia
  • Odpowiedz
@RinRin: Czyli jest dokladnie jak mowilem , nastepny moj guess moze tylko dotyczyć tego co powie lekarz do ktorego sie udasz z tymi wynikami za co zapłacisz min 200zl
Ale nie ktorzy sie domyślają.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyne nad czym powinienes pracowac to sukcesywne zmniejszanie poziomu tkanki tłuszczowej, zmieniając sklad kompozycji ciala na korzysc masy miesniowej nad tłuszczem, nie przesadzając z cardio
  • Odpowiedz