Wpis z mikrobloga

Moja wielka droga do wyjścia z przegrywu (chyba powinienem tag jakiś autorski zrobić na to).

Jestem po drugiej randce z drugą dziewczyną (tutaj wpis pierwszej randki https://www.wykop.pl/wpis/65157789/odpowiedz-na-pytanie-ktore-zadalem-w-tej-ankiecie-/)
Dziewczyna była również bardzo chętna na spotkanie do tego stopnia, że byliśmy umówieni na hotel po wszystkim.

TL:RL Nie było hotelu, chociaż randka przebiegła dobrze a na dodatek dziewczyna wyraża chęć kolejnego spotkania. Teraz jednak szykuje się na spotkanie z trzecią dziewczyną, chociaż do tej pewnie też wrócę.

Biorąc pod uwagę moje poprzednie doświadczenia, podchodziłem do tego spotkania na wyjebce. Chociaż zdenerwowanie i tak było.
Na wszelki wypadek gdyby ten hotel miał się udać, wziąłem magiczną niebieską tabletkę (więcej info tutaj https://www.wykop.pl/wpis/65519681/myrki-problem-duzy-%CA%96-juz-myslalem-ze-na-dniach-wy/)

Odebrałem pannice, lat 21 z dworca. Brzydsza niż na zdjęciach ( ͡° ͜ʖ ͡°) z izraelskim nosem, ale za to ciało ma fajne. Szczupła, seksi nogi, szczerze nie mogłem od nich oderwać wzroku.
Zabrałem ją do samochodu i pojechaliśmy na galerie. Pierwszy raz w życiu woziłem dupe w samochodzie. Ja PRZEGRYW woziłem dupe i to nie tylko swoją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na początku atmosfera była dosyć drętwa, szybko straciłem nadzieję na cokolwiek. Nawet zacząłem powątpiewać, czy #!$%@? ze mnie nie wychodzi i że nie powinienem się brać w ogóle za dziewczyny. No ale niedługo potem atmosfera się poluzowała i było fajnie. Typiara niestabilna emocjonalnie, śmieje się a raz potrafi focha strzelić za byle co. Czuć, że musiałem kontrolować sytuacje bo niewiele brakowało a wszystko by się posypało. Im dłużej z nią jednak byłem tym lepiej łapalismy flow. Starałem sie być blisko, patrzeć się w jej oczy (ale nie nachalnie) ale ona zawsze spuszczała wzrok.
Całe 5 godzin z nią spędziłem. Zjedliśmy maka, pokręciliśmy się po galerii, potem poszliśmy do parku a na koniec odwiozłem ją na dworzec na pociąg.

Ogólnie to spotkanie było na plus. Dziewczyna nie uciekła, a do tego wyraziła chęć spotkania ponownie no i dalej piszemy na messengerze.
Ale ihmo temat hotelu nie padł w ogóle, bo widać #logikarozowychpaskow mocno. Sam nie chciałem go poruszać by nie wyjść na jakiegoś napaleńca, ale na pewno go poruszę podczas rozmowy z nią na komunikatorze. Wydaje mi się też, że ona szuka czegoś poważnego, chociaż podczas naszych wcześniejszych rozmów dość wyraźnie rozmawialiśmy o niezobowiązujących spotkaniach.

Tak czy inaczej, wciąż jest szansa wyjścia z przegrywu z nią....ale na ten moment mam zaklepaną inną dziewczynę na spotkanie - 24 latkę. Ta to tak bardzo chce się ze mną spotkać, że sama ciągle do mnie wypisuje. Angaż lvl 99, wręcz zazdrosna się robi (gdyby tylko wiedziała, że dziś miałem randkę z inną () )

Jestem zadowolony, mimo że nie było tych mitycznych #seks ( ͡° ʖ̯ ͡°) Totalnie nie rozumiem jak to może się niby udać na pierwszym spotkaniu. Jednak nie ma co, w między czasie będę również szukał #divyzwykopem bo liczyć na laski w tych czasach to jest tragedia.

Także, wciąż przegryw.

No i zobaczyłem, że randki są mega wyczerpujące.

Wołam niezainteresowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@micharch @AssRock @Malenaa @TroskliwyDziad @FuckTheWorld @wojtas___ @posepny_papaj
@przegryw_wykopu @userrrr @De_Fault @Zaprojektowany @Salixu @TygersOfPoontang @Tytyrytybum

#tinder #badoo #rozowepaski
  • 77
  • Odpowiedz
Masz. #!$%@? randkuj bzikaj


@Makak87: Każda dziewczyna któram obrobiłem nie była moim matchem. Każda laska którą byłem na spotkaniu nie była matchem xD

wyjsc na pierwsze spotkanie i utrzymac ten imidz pewnej siebie alfy


@Makak87: Kobieta swoim zachowaniem potrafi zbić każdego dynamiczniaka. Po prostu MUSI być jakiś feedback od laski i nie ma na to siły.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka

Techniczne jest taka możliwość( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam zazwyczaj cały grudzień wolny i mnóstwo czasu, by w jednym dni zaliczyć dwa spotkania.

Mam 34 lata, moją krew zasila paliwo jądrowe
I mam nadzieję, że jeszcze kilka lat mój organizm będzie tryskał energią na wszystkie strony.

...i wiesz co. W śród tych 30 była tylko jedna z którą mógłbym coś więcej.
Ale wiesz co...ona dopiero po związku
  • Odpowiedz
@Makak87

Ja kolego mierzyłem tylko takie w zakresie wiekowym 28-34 lata.
Może to mój błąd, że myślałem iż w tym wieku człowiek podczas rozmowy ma maniery i wie jak ją prowadzić.
Strasznie mnie to zniechęca jeśli na spotkaniu rozmawiamy przy stoliku a ona oczy w sufit albo w podłogę.
Nie mówię, że trzeba się patrzeć w oczy całą rozmowę, ale np przy dawaniu odpowiedzi na pytanie.

....albo się w ogóle nie znam
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:
Jesli temat siada na komunikatorach, jesli idzie otwarta bajera o bzikaniu bez zobowiazan, wymieniacie nudesy, to dziewczyna jest Toba zainteresowana. To co sie dzieje potem, czyli spotkanie IRL... to juz kwestia Twojego doswiadczenia i skillsow.

To nie jest jakas regula, nie kazda dziewczyne zaciagniesz do lozka pierwszym spotkaniu. Mnie na przyklad rowniez nie. Ale jest to jak najbardziej wykonalne. Umiejetnosc przeniesienia tego samego poziomu gry ktory reprezentujesz na komunikatorach do
  • Odpowiedz
@TroskliwyDziad:
No w takim wieku to juz slabo. Czytajac Twoj komentarz mialem przed oczami zarumieniona i przestraszona dziewczyne 20-.

Najlepszy wiek Dziadu.... nie pij, nie pal, gymmaxuj i sobie prime time przedluzysz do 40tki. Nam na szczescie czas inaczej plynie niz kobietom.

Z fartem mordo!
  • Odpowiedz
Ja mam zazwyczaj cały grudzień wolny i mnóstwo czasu, by w jednym dni zaliczyć dwa spotkania.


@TroskliwyDziad: Ale co ma jedno do drugiego? xD Czas to jedno, mozliwość poznania i obrobienia 30 lasek to drugie.

to juz kwestia Twojego doswiadczenia i skillsow.


@Makak87: Jesli laska traci zainteresowanie w pierwszych milisekundach, to problem leży gdzie indziej. Brak dynamiczności może wyjść po paru minutach i kilku wymienionych zdaniach, bo kobieta będzie jeszcze
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:

@Makak87: Wciąż nie odpowiedziałęś jak rozgrywasz laskę w realu, która na wstępie się korkuje i odcina


Odpowiedzialem.

Mirku.. tu jest od wuja zmiennych. Relacje miedzyludzkie to nie remapowanie 1.9 tdi gdzie mozesz calosc ogarnac za pomoca jednego manuala i pomocy mirka z moto tagu.
  • Odpowiedz
Odpowiedzialem.


@Makak87: Nic nie odpowiedziałes. Wszystko sprowadzasz do uniwersalnych stwierdzeń które nie są odpowiedzą na konkretne pytania.

Mirku.. tu jest od wuja zmiennych.


@Makak87: Ale to ty wszystko sprowadzasz do skilsów i doświadczenia, a to są tylko dwie zmienne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego są bardzo ogólnikowe.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:
Bo zadajesz bardzo ogolne pytania na ktore sie nie da odpowiedziec nie majac wgladu w CALA Wasza historie rozmow na komunikatorach. Poprosze rowniez CALOSC nagran z rozmow telefonicznych a potem CALY stenogram z rozmowy IRL. Daj jeszcze zapis z monitoringu zebym mogl zanalizowac mowe ciala i WTEDY Ci napisze dlaczego chetna na bzikanie dziewczyna zgasla na pierwszym spotkaniu.

Pisane na powaznie.
  • Odpowiedz
Bo zadajesz bardzo ogolne pytania


@Makak87: Ja mówię dość precyzyjnie co się odwala podczas spotkań i uważam, że mam podstawy twierdzić, że problem lezy gdzie indziej niż w doświadczeniu, a ty się zamiast do tego odwołać po prostu lecisz uniwersalnymi formułkami, co się w ogóle nie odnoszą do tego.

A po cci historia rozmów?? XD Przecież wyraźnie piszę, jakie są relację i jak nagle wszystko się to odwraca w realu i
  • Odpowiedz