Wpis z mikrobloga

Moja wielka droga do wyjścia z przegrywu (chyba powinienem tag jakiś autorski zrobić na to).

Jestem po drugiej randce z drugą dziewczyną (tutaj wpis pierwszej randki https://www.wykop.pl/wpis/65157789/odpowiedz-na-pytanie-ktore-zadalem-w-tej-ankiecie-/)
Dziewczyna była również bardzo chętna na spotkanie do tego stopnia, że byliśmy umówieni na hotel po wszystkim.

TL:RL Nie było hotelu, chociaż randka przebiegła dobrze a na dodatek dziewczyna wyraża chęć kolejnego spotkania. Teraz jednak szykuje się na spotkanie z trzecią dziewczyną, chociaż do tej pewnie też wrócę.

Biorąc pod uwagę moje poprzednie doświadczenia, podchodziłem do tego spotkania na wyjebce. Chociaż zdenerwowanie i tak było.
Na wszelki wypadek gdyby ten hotel miał się udać, wziąłem magiczną niebieską tabletkę (więcej info tutaj https://www.wykop.pl/wpis/65519681/myrki-problem-duzy-%CA%96-juz-myslalem-ze-na-dniach-wy/)

Odebrałem pannice, lat 21 z dworca. Brzydsza niż na zdjęciach ( ͡° ͜ʖ ͡°) z izraelskim nosem, ale za to ciało ma fajne. Szczupła, seksi nogi, szczerze nie mogłem od nich oderwać wzroku.
Zabrałem ją do samochodu i pojechaliśmy na galerie. Pierwszy raz w życiu woziłem dupe w samochodzie. Ja PRZEGRYW woziłem dupe i to nie tylko swoją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na początku atmosfera była dosyć drętwa, szybko straciłem nadzieję na cokolwiek. Nawet zacząłem powątpiewać, czy #!$%@? ze mnie nie wychodzi i że nie powinienem się brać w ogóle za dziewczyny. No ale niedługo potem atmosfera się poluzowała i było fajnie. Typiara niestabilna emocjonalnie, śmieje się a raz potrafi focha strzelić za byle co. Czuć, że musiałem kontrolować sytuacje bo niewiele brakowało a wszystko by się posypało. Im dłużej z nią jednak byłem tym lepiej łapalismy flow. Starałem sie być blisko, patrzeć się w jej oczy (ale nie nachalnie) ale ona zawsze spuszczała wzrok.
Całe 5 godzin z nią spędziłem. Zjedliśmy maka, pokręciliśmy się po galerii, potem poszliśmy do parku a na koniec odwiozłem ją na dworzec na pociąg.

Ogólnie to spotkanie było na plus. Dziewczyna nie uciekła, a do tego wyraziła chęć spotkania ponownie no i dalej piszemy na messengerze.
Ale ihmo temat hotelu nie padł w ogóle, bo widać #logikarozowychpaskow mocno. Sam nie chciałem go poruszać by nie wyjść na jakiegoś napaleńca, ale na pewno go poruszę podczas rozmowy z nią na komunikatorze. Wydaje mi się też, że ona szuka czegoś poważnego, chociaż podczas naszych wcześniejszych rozmów dość wyraźnie rozmawialiśmy o niezobowiązujących spotkaniach.

Tak czy inaczej, wciąż jest szansa wyjścia z przegrywu z nią....ale na ten moment mam zaklepaną inną dziewczynę na spotkanie - 24 latkę. Ta to tak bardzo chce się ze mną spotkać, że sama ciągle do mnie wypisuje. Angaż lvl 99, wręcz zazdrosna się robi (gdyby tylko wiedziała, że dziś miałem randkę z inną () )

Jestem zadowolony, mimo że nie było tych mitycznych #seks ( ͡° ʖ̯ ͡°) Totalnie nie rozumiem jak to może się niby udać na pierwszym spotkaniu. Jednak nie ma co, w między czasie będę również szukał #divyzwykopem bo liczyć na laski w tych czasach to jest tragedia.

Także, wciąż przegryw.

No i zobaczyłem, że randki są mega wyczerpujące.

Wołam niezainteresowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@micharch @AssRock @Malenaa @TroskliwyDziad @FuckTheWorld @wojtas___ @posepny_papaj
@przegryw_wykopu @userrrr @De_Fault @Zaprojektowany @Salixu @TygersOfPoontang @Tytyrytybum

#tinder #badoo #rozowepaski
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogarnąłem gadkę


@Pralko-suszarka: tak jakby gadka miała jakiekolwiek znaczenie.

Cały ten wątek to jakiś eksperyment spoleczny. Nie da się wyjść z przegrywu nie zmieniając mordy/wzrostu. Bo przegryw = 100% morda + wzrost, a nie gadka i inne pierdoły
  • Odpowiedz
tak jakby gadka miała jakiekolwiek znaczenie


@Pozytywny_gosc: bez gadki przez trzy lata nic nie ogarnąłem a teraz jak przyłożyłem się do gadki to jedna za drugą wpada. To ewidentnie dowodzi, że ma.

Cały ten wątek to jakiś eksperyment spoleczny


Wykop w twoim przypadku to widzę w czwartą gęstość wszedł xD
  • Odpowiedz
bez gadki przez trzy lata nic nie ogarnąłem a teraz jak przyłożyłem się do gadki to jedna za drugą wpada. To ewidentnie dowodzi, że ma.


@Pralko-suszarka: tak, to dziwne dziwne, że za każdym razem jak sobie poprawiam charakter o 2-3/10 na zdjęciach i gadam w IDENTYCZNY sposób to reakcje są skrajnie różne
- z oryginalnym zdjeciami: "nudziarz, cringe, dziwne teksty"
- z przerobionymi zdjęciami + 2-3/10 do charakteru: "ale dowcipny, inteligentny, rozmowa nam się super klei, moja sapioseksualność się aktywowała"
P.....c - > bez gadki przez trzy lata nic nie ogarnąłem a teraz jak przyłożyłem się d...

źródło: comment_1652994274OrrqBubDzPoiocga9IutTp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ale to w takim razie nie masz jakichś typowo przegrywowych wad w kwestii atrakcyjności fizycznej?


@LM2525: Nie właśnie, o czym mówiłem wielokrotnie, a mimo to mam niemal zerowe zainteresowanie ze strony kobiet https://www.wykop.pl/wpis/62205547/koncowka-2021-roku-tak-wyglada-sytuacja-chlopa-na-/

tak, to dziwne dziwne, że za każdym razem jak sobie poprawiam charakter o 2-3/10 na zdjęciach i gadam w IDENTYCZNY sposób to reakcje są skrajnie
  • Odpowiedz
> Ta to tak bardzo chce się ze mną spotkać, że sama ciągle do mnie wypisuje. Angaż lvl 99

@Pralko-suszarka: dziewczyny tzw. bluszcz mające zaburzone relacje z ojcem często są słodkie, cudowne na początku. Szukają kontaktu, jesteś u nich w topce i czujesz się doceniony. Później już tak kolorowo nie jest

trzymaj sie miras ʕʔ
  • Odpowiedz