Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W weekend idę na pierwsze spotkanie z #tinder i trochę bardzo się stresuje. Gość wydaje się fajny, umówiliśmy się na spacer. Macie może jakieś rady? O czym nie rozmawiać, czego nie robić? Jestem #szaramyszka, 21 lat , nigdy nawet za rękę się nie trzymałam ( ͡° ʖ̯ ͡°) i nie wiem jak się zachować w takich sytuacjach
#randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6285d2ebcbf957295e3bb333
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Z doświadczenia wiem, ze wszystko jest w twojej glowie
Sama bardzo sie stresowałam ostatnio pierwszym spotkaniem, doslownie caly tydzien poprzedzający bolal mnie brzuch ze stresu, w dzien spotkania malowałam sie 3 razy i zmieniałam outfit 5 xD
Ostatecznie wyszlo ze naprawde nie bylo czego sie bac i bylo mega milo
Taka rada, nie mysl czy ty mu sie spodobasz tylko czy w ogole on tobie podejdzie do gustu :D
A
NietuzinkowyŚwirus: Rób tak,żebyś Ty czuła się dobrze. Nie daj sobie wmówić,że coś powinnaś i nie pozwalają na naruszanie Twoich granic. Jeśli koleś jest ok, to nie będzie nic takiego robić, nie będzie nachalny. Jeśli będzie próbował Cię urabiać, szantażować ,wmawiać,że jak czegoś nie chcesz to olej go .
Randkowalam dużo w sieci i wiem,że można bardzo różnie trafić. Trzeba się trzymać swoich zasad, a na pewno trafisz z czasem na kogoś
OP: @wolfKida: dzieki za uspokojenie, trochę mi lepiej ()
Właśnie okropnie się czuje ze stresu, dzisiaj pół nocy nie mogłam spać

@MaddoxX1911: ¯_(ツ)

@AnonimoweMirkoWyznania: @NietuzinkowyŚwirus szczerze mówiąc ja sama nie wiem jakie mam granice, po prostu boje się ze na jakikolwiek dotyk zareaguje nerwowo bez powodu i niezręcznie

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz
Niezręczność przez moment to nic złego, będziecie się próbować. Warto pamiętać, żeby być asertywną. Jeśli koleś pójdzie dalej niż byś chciała to i tak go znielubisz, więc lepiej delikatnie go powtrzymać, gydby zupełnie przesadzał. Ważne, by po takiej sytuacji złamać niezręczność. Czyli nie dasz się pocałować, to potem mimochodem złap go za ramię, by czuł, że zupełnie sytuacja się nie skopała.

Jak nie wiesz o czym rozmawiać to prozaiczne pytania są najlepsze