Wpis z mikrobloga

@bazylo @cwlmod @wielowitamin @Karbon315 @Felonious_Gru Te wiaderka wychodzą z tej samej fabryki co wiaderka z Castoramy czy tam innego Obi, gdzie kosztują max 20zł. Była kiedyś taka głośna akcja, że jakaś firma robiąca kosmetyki samochodowe pochodząca z Polski, wykupiła ten sam "model" wiader, co trafiły nieco później do popularnej sieci budowlanej. Różnica była taka, że te ditejlingowe miały brandowaną naklejkę i kosztowały ponad stówę za sztukę + koszt separatora, a te z
@Felonious_Gru: Powiem Ci, że z tych kółek się prawie w ogóle nie korzysta, bo jeśli powierzchnia po której jeżdżą nie jest idealna, masz np. dużą przerwę w fugach lub powierzchnia podłoża ma strukturę z wystającymi elementami, to te kółka są na tyle delikatnie łożyskowane, że każda napotkana przeszkoda je zatrzymuje i powoduje, że cała konstrukcja się przechyla. Mieliśmy takie kółka w studio i wywaliliśmy to do składzika po dwóch dniach użytkowania
@Felonious_Gru: Tu masz nieco droższe, jeśli tamte dla Ciebie są za słabe.

https://autokosmetyk.com/work-stuff-wash-profesjonalne-zolte-wiadro-do-mycia-auta?cd=11581745036&ad=115849728907&kd=&gclid=Cj0KCQjwspKUBhCvARIsAB2IYut-DVyr0GJQvmchBuEENmXQnU5sIv3ybUyoRJpMMFs2VRDt7_M_7HEaAgS0EALw_wcB

Ostatni raz kiedy miałem potrzebę kupna wiadra to było z 5-6 lat temu i wtedy można było na spokojnie dostać to wiadro jeszcze taniej. W piwnicy mam takich z 6 tej grubości spożywczej i nie narzekam na nie, dostawałem je za darmo jak zamawiałem chemię w hurtowych ilościach i nie twierdzę, aby były za słabe. Czas robi swoje