Wpis z mikrobloga

@dr3vil: Jak możesz szkalować biednych uczciwych urzędników... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ratusz zaprzecza, jakoby miał coś wspólnego z łańcuchem. Twierdzi, że nikt nie prosił o zgodę na jego zawieszenie. Mimo to zdecydował wczoraj, że nie będzie usuwać blokady.

– Nie możemy wykluczyć, że łańcuch powiesił ktoś z właścicieli działek, na które prowadzi ten wjazd. Jeśli tak jest, to nam to nie przeszkadza – mówi Karol Kieliszek z
@dr3vil: Nie, ale śledzę temat bo urzędnicy w chooja robią ludzi. Jak wprowadzali SPP to mamili ludzi, że na Rusałce będą mogli za darmo parkować. No i przez chwilę mogli... Wprowadzili opłaty to ludzie przenieśli się pod Aqua. Teraz i tam jest płatny parking. Pozostał jeszcze za darmo pod stadionem... tylko na jak długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kodeksu Drogowego i wszyscy wszystko zawsze pamiętają.


@koraki: nikt Cię nie prosi o podanie kategorii pojazdu nienormatywnego albo jakie wymagania są stawiane przed przedsiębiorcą zakładającym SKP. Chcesz jeździć samochodem, to znaj przepisy dotyczące jazdy samochodem. Tak, wszystkie. Tak, na pamięć. Strefa zamieszkania, to nie jest jakiś egzotyczny znak typu B-12 albo C-18. Przepisy, które w związku z nim obowiązują też nie są skomplikowane.
@TheDarkSideOfTheMoon: Jak dla mnie ta strefa na Rusałce i okolicach, np. Piłsudskiego to kompletna głupota. Tam nie parkują turyści czy ludzie idący do jakiejś galerii tylko ludzie pracujący w centrum. Nie będą przecież bulić codziennie 20 złotych, albo kupować abonamentu za 1300.
@koraki, jeśli w tej strefie rzeczywiście jest tyle miejsca i rzeczywiście to nikomu nie przeszkadza, to temat jest prosty: do zarządcy drogi (pewnie miasto w tym wypadku), żeby wyznaczyli miejsca. I wtedy będzie stanie na legalu.
@Litosciwy_Dyktator: No ja bym nie olewał, bo jak komuś mieszkającemu w okolicy chciało się drukować ogłoszenia i zostawiać za szybą to równie dobrze może pójść o krok dalej i zarysować auto czy przebić opony. SM nie zostawiałaby ostrzeżeń, w końcu dla nich zakładanie blokad to metoda zarobku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koraki: u mnie w rodzinnym mieście jakiś stary dziadek, na emeryturze pilnuje kto wjeżdża na parking i wklada takie coś ludziom za wycieraczkę xD
@SzubiDubiDu: Zawsze gdy widzę na wykopie wątek wrzucony przez właściciela samochodu z radością wchodzę w sekcję komentarzy, bo wiem że czeka mnie kilka minut wybornej rozrywki. Nigdzie chyba nie ma takiej bandy przegrywów zmuszonych cały rok dymać z buta, jeździć tymi gejowymi hulajnogami czy wąchać spocone stare baby w mpk tylko dlatego, że byli zbyt głupi, biedni czy przesiąknięci ekologizmem by zdać prawo jazdy i kupić samochód. Snują się sfrustrowani w