Wpis z mikrobloga

CEED GT


@tomciobe8: pytałem o model, ale kurczę ciężko o alternatywę w tej cenie - golf gti startuje od 165k, może octavia RS? startuje od 155k, ale pewnie po doposażeniu będzie więcej :/

cupra leon najtańsza z automatem startuje od 152k - może podpytaj u nich.
@tomciobe8: wow, to lipa rzeczywiście. nawet nie wiem co zaproponować w takiej cenie.

może dziwne ale BMW 120i startuje od 141k z automatem. mniej mocy, ale BMW potrafi ją przełożyć na asfalt, wiem co mówię ;) 7s do setki, nie będzie lipy, tylko musisz sobie dobrze skonfigurować.
@tomciobe8: Odpowiedź brzmi - nigdzie ¯\_(ツ)_/¯

Żaden dealer nie da Ci gwarancji ceny oraz w miarę sztywnego terminu odbioru jeśli nie masz slota. Z takimi "wymaganiami" (brzmi to komicznie ale takie są realia) pozostaje Ci tylko wybierać z tego, co jest na stocku lub jest w trakcie transportu na plac i jakimś trafem jeszcze nie jest sprzedane.
@tomciobe8: ja przeleciałem po wszystkich producentach. Qszedzienkoło 10 miesięcy oczekiwania chyba wezme tego manuala na 3 lata i zobacze moze w tym czasie rynek soe uspokoi i bedzie cos sensownego do kupienia bo w tym momencie albo jakies komiczne silniki typu 110KM albo ceny pod 200k i czas oczekiwania rok. Ale jakbyś znalazł sensowną alternatywę to daj znać