Wpis z mikrobloga

Czy w naszym narodzie jest az taka fanatyczna potrzeba stabilnego życia,ze dla posiadania stabliności będziemy trwać w związku lub małżeństwie, w którym nasz partner ma zupełnie inne libido seksualne niz my mamy ? Serio ludzie są az tak oderwani od rzeczywistości ? Albo to paniczny lęk przed tym "co ludzie powiedzą" ? Chryste - jestem po rozmowie ze znajomą. Znajoma niskie libido, jej facet wysokie. Niedopasowani seksualnie jak jasna cholera,ale nie. Nie rozstaną się bo są 5 lat w związku,co ludzie powiedzą i że stabilne życie najważniejsze

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #randki #tinder
  • 23
czyli co - celibat albo seksuolog i walka z tym kim się jest w imię wyższych celów ?


@SlonskoBaba: Jaki celibat? Jaki seksuolog? Zwykła rozmowa między partnerami by wystarczyła i dojście do pewnego zrozumienia potrzeb drugiego partnera. To, że jedno w związku ma niskie libido nie oznacza, że nie może "pomóc" partnerowi zaspokoić jego wysokiego poziomu na różne sposoby. To nie powinno być na zasadzie, że jedna osoba ma niskie libido
@lilitch123: w końcu jakiś merytoryczny komentarz. Właśnie ja nie rozumiem dlaczego ludzie unikają tego tematu jak ognia przed podjęciem decyzji o wejściu w związek. Ja należę do dziewczyn,które mają wysokie libido seksualne. Nie jest to podstawa do budowania związku,ale gdybym była zakochana w jakimś męzczyznie z wzajemnością to jednym z tematów jakie musiałabym przedyskutować z nim to właśnie seks.
Naprawdę dla mnie proszeniem się o problemy jest unikanie tego typu rozmów
Nie jest to podstawa do budowania związku,ale gdybym była zakochana w jakimś męzczyznie z wzajemnością to jednym z tematów jakie musiałabym przedyskutować z nim to właśnie seks.


@SlonskoBaba: No dokładnie tak. Przed małżeństwem powinno się przedyskutować wszystko. Serio. Nawet to, czy ktoś np. nie ma problemu z antykoncepcją czy takimi podstawami jak ile dzieci chciałby mieć w przyszłości. To są fundamenty, które powinny się znaleźć na górze listy tematów do obgadania.
W życiu małżeństwo ma trochę inne zastosowanie. Np. bycie dla drugiej osoby wsparciem i po prostu dobrym partnerem do życia


@lilitch123: To już praktycznie zapomniane terminy.

Jesteśmy gatunkiem zagrożonym wyginięciem. Dziwne, że jeszcze nikt tak nas nie sklasyfikował.
@lilitch123: w dzisiejszych czasach to wyznacznikiem tego,czy kobieta nadaje się do stabilnego związku jest dobra praca (najlepiej UoP i nie minimalna), najlepiej niskie libido seksualne,obowiązkowe posiadanie własnego zdania i własnego życia, zaradność oraz wszelkie,feministyczne pi#$%oły...
w dzisiejszych czasach to wyznacznikiem tego,czy kobieta nadaje się do stabilnego związku jest dobra praca (najlepiej UoP i nie minimalna), najlepiej niskie libido seksualne,obowiązkowe posiadanie własnego zdania i własnego życia, zaradność oraz wszelkie,feministyczne pi#$%oły...


@SlonskoBaba: Cooo.XDDD
@SlonskoBaba: mam nadzieje ze nie za bardzo odgrzebalem. Wczesniej pisalas jak wybadac faceta libido czy otwartosc. Otoz najlepiej wprost, kawa na lawe powiedz czego oczekujesz a nie badaj. Problemem sa kobiety w ostatnim czasie ciagle mialem problem z " nimfomankami " ktore dawaly mi 2 3 razy w tygodniu. Mam ten problem ze #!$%@? wszystkiego na okolo nie chce tylko wlasnie ciut glebsza relacje i tu pojawia sie problem bo jak